Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lesz a Szent...

Spergerviki kérdése:

Szerintetek mi lesz a Szent Johanna Gimi 8. részében? (lent a tobbi)

Figyelt kérdés

Miért fogunk Gáboron nagyon meglepodn?

Mi lesz Arnoldnak a nagy szerepe az utolsó részben?

Reninek lesz uj telója

Mi lesz Vikivel?

Na és ricsivel?......

Melyik KÉT kapcspolatban lesznek nagy változások? És,ha igen akkor mi és milyen értelemben jó vagy rossz???


2012. dec. 27. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Gáboron szerintem azért mert kiderül hogy alapból milyen vicces meg jófej meg stb.:D

Arnold gondolom megtudja hogy Reni mehetne Párizsba tanulni és vissza fog menni megint összevesznek meg győzködi Renit hogy menjen oda

Viki..ő is visszatér valamiért, és megpróbál Reni és Cortez közé állni

Ricsiről sok dolog fog kiderülni, mert róla alig tudunk valamit..Például hogy miért tudott előre olyan sok dolgot(tűzriadó a 7.esben, meg hogy az ajtókat egyik nyáron kicserélték stb.), és miért nem lehet kirúgni ( mert Máday egyzser modnta neki hogy már rég kirúgta volna,ha...)

Szerintem vagyis nagyon remélem hogy jó értelembe lesznek a nagy változások. És szerintem Ricsi és Virág & Cortez és Reni kapcsolatába lesznek dolgok..Kinga és Dave szerintem azért nem mert ők nem rég kezdtek el járni..bár kitudja:)

2012. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dreamer=) ***** válasza:

Szerintem(de ez csak én gondolom így):

Eddig nekem olyan visszahuzódos fiúnak tűnt a regényben nem úgy mint pl zsolti :D Szóval szerintem valami hasonló szerepe lesz mint zsoltinak vagy szerelmes lesz vagy "bekerül a menők közé"

Ha Lesz Reninek új telója biztos sztem Mauc és Dave "lecsap rá" és lecsekkolják..

És amit az elöző hozzá szoló írt szerintem is az lesz alnordal reni csak szerintem annyi lesz hogy Reni kimegy Párizsba tanlni,táv.kapcsolatban lesznek Cortez.el és Viki bekavar....Ricsire gőzöm sincs ...szerintem reniékében és is-is.....

2012. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én is pont így gondolom de én már azon is gondolkoztam hogy mi lesz a két kapcsolat kozt mert elsonek csak rosszra tudtam gondolni de mivan ha megléri mondjuk ricsi virágot vagy cortez renit?????? ki szerint lehet ez igaz (csak egy tipp!)
2012. dec. 28. 11:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkérni nem fogják őket, mert egy régebbi ustream-ban Laura azt mondta, hogy nem lesz leánykérés.
2012. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ja jó nem tudtam
2012. dec. 28. 14:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én ki nem állhatom Vikit. Ha bekavar Reniék kapcsolatába, én akkor fúúú, meg vááá. Annyira megtépném, ha létezne. xD Gábor. Nos. Valószínűleg a humorával lesz valami. Arnold. (őt is utálom) Hm... valószínűleg célozgat majd rá, (hogyha megtudja, hogy Reni lehet Párizsban fog tanulni) hogy menjen Párizsba tanulni, mert az milyen jó. Reni telefonja. :D Dave és Macu majd azt mondják: ,,Végre van új telóóód!" Vikit leírtam. Ricsi. Szerintem Máday rokona. xD Azért tud ennyi mindent, meg gondolom ezért nem csapja ki Ricsit. A két kapcsolat. Ijj, hát ez húzós. Szerintem valami olyan lesz, amit az előttem lévők leírtak.
2012. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát azzal amit az elottem lévo ember mondot azzal én is totálisan egyet értek
2012. dec. 30. 10:54
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

-Gábor be fog kerülni a menők közé

-Arnold még nagyobb ellenszenvet fog kiváltani (legalábbis nálam)

-Reni biztos a szülinapjára fog kapni új telót(Ápr.11)(esetleg Corteztől és a szüleitől közösen)

-Viki biztos bele üti majd a fejét olyan dolgokba, amik nem tartoznak rá

-na az tuti, h Ricsinek van valami köze Mádayhoz

-a két kapcsolat:(sztem)

R+V C+R

remélem akármelyik kettő is az, csak pozitív irányban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én is remélem hogy csak is pozitív irányba

de mivan ha ricsi nem Máday rokona hanem Borrelé

Azt mondtan Ricsinek hogy már O rég kirúgt volna ha.....

de HA az o rokona amúgy ez akkor megse fordulna fejébe de ha valaki nem engedi hogy kirúgják pl.Borrel igazgató bá.!

2012. dec. 30. 17:36
 10/16 Reni Rentai ***** válasza:

Mert kiderül , hogy cicces és jófej !

Megtudja hogy Reni mehetne Párizsba tanulni ezért győzködni fogja hogy fogadja el ... megint össze vesznek

Nem lesz új talója , max ha Cortez vesz neki egyet

Viki kettőjük közé akar állni , nem sikerül neki

Ricsinek valami köze lesz Mádayhoz

Rics&Virág valamint Reni&Cortez jó és rossz értelemben lesz változás!!

2013. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!