Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok valami jó könyvet?

Ajánlanátok valami jó könyvet?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Leginkább valami gyűrűk ura vagy harry potterhez hasonló könyv kéne, de azért írhattok másfalyta regényeket is.

2012. dec. 29. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Cornelia Funke-tól a Tintaszív c. könyv (más címmel Bűvölet). Csak ajánlani tudom, nekem anno nagyon tetszett.
2012. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ifj.jancsi98 ***** válasza:
Ha nagyon szeretsz olvasni ilyen Fantasy féléket akk megpróbálhatnál írni is egyet! ;) Ha érdekelne keresd meg facen a Közös Írás csoportot!
2012. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Benina: Bíborhajú 1. A boszorka fénye. Nem rég jelent meg a 3. része és boszorkányos.
2012. dec. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Éhezők viadal

Rubinvörös

2012. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. A Rubinvörös tényleg jó. :D Most olvasom a 3. részét a Smaragdzöldet.
2012. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Stephenie Meyer-től a Twilight Saga és A Burok, Leiner Laurától a Szent Johanna Gimi, B. M. Grapes-től a Jóslatok hálójában, Mikäel Olivertől a Vértestvérek, Cat Patricktől a Forgotten... ezeket tudom ajánlani.
2013. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Cornelia Funke Tintaszív-ét én is csak ajánlani tudom (készült belőle film is, de az szerintem nem lett igazán jó). Jó Philip Pullman Az Úr sötét anyagai-sorozata is (Az arany iránytű, A titokzatos kés, A borostyán látcső). Ajánlom még Cristopher Paolini Örökség-tetralógiáját (Eragon, Elsőszülött, Brisingr, Örökség).

Más témájúak: David Clement-Davies: Tűzhozó, John Grogan: Marley meg én, Louis Sachar: Stanley, a szerencse fia, Michael Ende: A Végtelen Történet, Martin Howard: Egy rosszcsont kutya naplója

2013. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!