Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan könyveket,...

Ajánlanátok olyan könyveket, amelyek hatással vannak az olvasóra, elgondolkoztatja őket, valamint jobban megismerhetné magát az olvasó?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor örülnék egy választékosan fogalmazott, gazdag szókinccsel rendelkező műnek is. (:
2012. dec. 30. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretet művészete érdekes lehet (író most nem ugrik be).

Én most az Élet és sorsot olvasom Vaszilij Grossmantól, de pl. Robert Merle - Sziget című könyve is az emberi tulajdonságokkal foglalkozik. Bár ha lány vagy, lehet nem lesznek számodra túl érdekes témák. Ettől függetlenül a Robert Merle könyveket nagyon ajánlom, nekem a kedvenc írom.

2012. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi janne teller - nem tudom , hogy tetszene-e neked , de engem ez a elégé sok mindenről elgondolkoztatott .
2013. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Charlotte Brontë: Shirley. Nem reg olvastam es nagyon sok gyonyoru gondolat van benne, engem megfogott.
2013. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Katali

Régi módi kisasszony

Arról szólnak hogy a gazdagok szegények lesznek elveszik mondenük de új életet kezdenek.

2015. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Katalin

Régi módi kisasszony

Arról szólnak hogy a gazdagok szegények lesznek elveszik mondenük de új életet kezdenek.

2015. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!