Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta már a Szent Johanna...

Ramcsi5 kérdése:

Ki olvasta már a Szent Johanna Gimi 1.2. részét? Írjatok róla jó sok kommentet!

Figyelt kérdés
Könyv

#Szent Johanna Gimi #SzJG #Szent Johanna Gimi: a Kezdet #Szent Johanna Gimi:Együtt
2013. jan. 2. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
amikor elolvastam az első könyvet , akkor tetszett annyira h. elolvassam a 2. at is. A 2. egy hajszállal jobb volt mint a első mert akkor már sokkal jobban ismerted a karaktereket is. De végig olvasva a 7. részt is , ahhoz képest az 1. és 2. elég gyengus volt...
2013. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam az össze részét, és a kedvenc könyvem lett. Mindenképpen megéri elolvasni.
2013. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképp olvasd el, nagyon jó könyv! Az igaz hogy az 1. 2. rész nem olyan jó mint a többi, de azért megéri elolvasni, mert itt ismerjük meg az összes szereplőt.
2013. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó könyv csak ajánlani tudom!Én az összeset olvastam!Egyébként kérdező mire vagy kiváncsi a véleményünkre vagy a tartalmára a könyvnek?Neked tetszik?
2013. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első 2 könyvön,úgy rágtam át magam, nem volt rossz,de az annyira mégse jött át...de aztán a 3.-tól:D... imádtam/imádom. Mindenképpen olvasd el az első 2 részt is,mert akkor lesz igazán ütős a folytatás....:DD
2013. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cheeta girl válasza:
Hello mindenki ha szereted : [link]
2013. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam az egészet , vagyis mind a hetet , de hát nekem az első kettő nem annyira tetszett , nyár elején elolvastam az első kettőt aztán abbahagytam , többet nem olvastam , de mikor visszamentünk a suliba szeptemberbe , az osztálytársaim annyit mondták , hogy olvassam el és annyi jó sztorit meséltek belőle és nem értettem és annyira izginek tünt és akkor elolvastam a hármast is , és hát : huuuu , a hármas az eszméletlenjó , annyira beleéled magad ebbe az egészbe. Komolyan ha reni szomorú volt akkor én is az lettem , aztán jött Kinga és helyrerakta Renit és Renivel együtt helyrerakott engem is , szóval a hármastól felfele eszméetlenül jó.Mivel ,mostmár elolvastam a hetest is így már alig várom a nyolcast , és most előröl kezdtem az egészet , és így hogy kiderült a hetesben , hogy miért montdák , hogy Regina , meg , hogy már kezdettől fogva tetszik Corteznek is Reni ,és akkor így minden apró gesztusnak megértjük félig a miértjét(ha érted amit mondok) , de igazából a teljes miértek a nyolcasban és a kalauzban fognak kiderülni.:) "Röviden ennyi".:))
2013. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt és már én is olvastam az összes eddigi megjelentet és nagyon TETSZIK!!!
2013. febr. 16. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!