Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed az Eragon...

Mi a véleményed az Eragon című könyvről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
rókabőr, semmi újat nem hozott
2013. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a 2. résznél meguntam.
2013. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én mégbnem olvastam, de sok barátomtól hallottam hogy nagyon jó
2013. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam vele, de többször elaludtam rajta.
2013. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nagy reményekkel kezdtem hozzá, de sajnos nekem sem tetszett, nem mondom, hogy rossz volt, de ahogy az első válaszoló is írta, nem kaptam tőle én sem újat :(
2013. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

11 éves koromban nagyon tetszett.Valószínűleg azért, mert ez volt az első sárkányos könyvem,amit olvastam, és nem csak tündék, törpök, stb. szerepelnek benne, mint pl. A gyűrűk urában. Azóta el is olvastam már a következő két részt.

Ami egyedül nem tetszett az 1. részben (nem tudom, hogy a fogalmazás vagy fordítás hibája) azaz, hogy túl sok volt benne a "noha".:D

Most arra várok, hogy megvegye a helyi könyvtár a negyedik részt, mert kíváncsi vagyok a végére.(amúgy nem venném meg)

2013. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dodo112500 ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, de két dolgot nem szeretek benne:

1, a negyedik rész végét összecsapták.

2, az a fajta könyv, amit nem jó újraolvasni, mert másodjára már nem olyan izgalmas.

Ezeket leszámítva ajánlom mindenkinek, aki szereti a fantasy-t.

2013. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legeslegeslegjobb könyv a világon a többi sárkányos könyv béna utánzat hozzá képest. 14 vagyok már 2szer olvastam az összes részt szóval imádom. I <3 Murtagh
2013. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
sok ember szerint unalmas, mert még agyilag nem nőttek fel hozzá. nagyon komoly és a mondanivalója is az, tehát a úgy érzed, hogy érett vagy hozzá, akkor olvasd el, viszont főleg a negyedik résznél készülj fel arra, hogy éjszakákat fogsz végigolvasni!
2013. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Imádom és én eltudom olvasni többször is.

Egyik kedvenc könyvem!

2016. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!