Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Assassin'...

Mi a véleményetek az Assassin's Creed könyvekről? Megéri elolvasni?

Figyelt kérdés

A játékot szeretem, ezért gondoltam hogy egy ilyen dologba is belevágok.


Azonban a kritikákat, véleményeket olvasva, van aki azt írja hogy nagyon jó, van aki azt hogy gyerekes, gagyi. Nem tudom eldönteni melyik igaz.


Mindenesetre, csak akkor veszem meg ha tudom hogy megéri elolvasni.

Kinek mi a tapasztalata a könyvekkel kapcsolatban?



2013. jan. 9. 10:04
 1/3 cathilina ***** válasza:
Pont a legjobb dolgokat hagyták ki belőle (pl hogy ha leülsz egy padra akkor az üldözőid nem látnak) de szerintem azon kívül elég átlagos. Nyilván nem várhatsz tőle szépirodalmi igényességet, de a játékhoz szerintem egész jól passzol.
2013. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem megéri megvenni mert nekem tetszett, már várom a következő részt is hogy magyarul kiadják :)
2013. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elolvastam az első részét.

Kellemes olvasmány, el megy egynek, de tényleg nem nagy szám.


Gyakorlatilag annyi a könyv, hogy megbosszúlja a családját, közben belekeveredik a "keresztes háborúba", aztán egyik után megöli a másik ellenséget, plusz még van néhány szerelmi szál benne.

Először még úgy voltam vele, hogy ha a könyvtárból ki tudom hozni a többi AC könyvet akkor elolvasom, de ez nem sikerült, aztán annyiba maradt, már nem is érzek rá nagy késztetést hogy beszerezzem a könyveket. Esetleg ha valami ismerőstől kölcsön tudnám kérni, akkor elolvasnám. :)


Persze aki szereti az AC játékokat annak jó olvasmány lehet. :)


Most a Tűz és Jég Dala könyveket olvasom, azok viszont nagyon zseniálisak. Aki szereti a fantasyt annak kötelező könyvek. Persze csak miután megnézted az ezekből készült sorozatot, a Trónok harcát. :D

2013. márc. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!