Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek télleg elromlik a...

Szerintetek télleg elromlik a szemem ha túl sokat olvasok a számítógépről?

Figyelt kérdés
Mert van 2 könyv ami még nem jelent meg de már felrakták a netre és azokat olvasom.
2009. aug. 28. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen!
2009. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Csak nem a Twilight utolsó két részét olvasod te is?
2009. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Igen :S

Ezzel én tisztában is vagyok, de én is így vagyok mint te xD nekem is van két könyv ami még nem jelent meg, de már neten fent van és ezért a gépen olvasom. (és nem az alkonyat xD)

2009. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tényleg elromlik a szemed:(
2009. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Hát igen ez van, nekem így is elég rossz a szemem és gyorsan romlik főleg hogy én is szinte állandóan hosszú időn keresztül olvasok.de ha engem kérdezel egy jó könyv mindent megér és nehogy már ennyin múljon!

Csak egyszer élünk!

De télleg nagyon károsss!

2009. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1001% hogy rosszabbul fogsz látni
2009. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez valóban így van, és ezt sajna magamon is érzékelem mostanában... A sok online könyv/blog-olvasások után mindig fáj a szemem, és ezt a mennyiséget próbálom is csökkenteni... Inkább itthon keresek valami jó kis könyvet... :) Az egészségesebb!! :D
2013. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!