Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Horror könyv-Félelmetes...

Horror könyv-Félelmetes könyv-Izgalmas könyv-Letehetetlen könyv (szerelemmel fűszerezve az említettek? )? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

15/L. szeretek olvasni és szivesen kipróbálnék horrorisztikus könyveket.horror filmeket is nagyon bírom, csak nem igazn ilyeszetenek meg.smerőseim csodálkoznak is néha x)... a lényeg hogy a szellemekkel kapcsolatos filmeket szeretem,de könyvben még nem olvastam ilyesmiket.örülnék ha ajánlanétok valami olyan szellemes könyvet ami félelmetes de így 1. ilyen könyvnek jó bevezető lehet.***de ha valaki tud valami nagyon izgalmas/letehetetlen könyvet, akár amiben a szerelem is megjelenik azt is nagyon de nagyone megköszönném. (pl életem legizgalmasabb könyvének a harry potter sorozatot tartom, imádom,legromantikusabb könyvének pedig az twilight-sagát...)

előre is köszönöm :D


2009. aug. 28. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Twilight 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stephen kingtől a tortúra című könyv szuper! azt érdemes lenne olvasnod!

egyébként nem ide tartozik, de: Team Jacob, vagy Team Edward???

2009. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Simon Hawke:Péntek 13

Stephen Kingnek vannak még jó könyvei,nekem legjobban a :Tortúra,Cujo,Hasznos Holmik jöttek be.

2009. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszike nagyon :) am meg eddig a twilightot és a new moont olvasam mert a többihez lusta voltam hozzákezdeni a gépen(kalózford.ba)... de eddig nekem edward szimpibb, bár lehet a sorozat végére mgváltozik a véleményem xD...
2009. aug. 29. 11:36
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

első válaszoló vagyok:

én is Team Edwardos vagyok, de szeretem Jacobot is!

És a Twilight saga-ból az Eclipse a legjobb! Azt majd olvasd el feltétlen! XD

És ige, Stephen Kingtől a Hasznos Holmik is jó, de még jobb a kisállatok temetője!

Nah, attól kirázott a hideg, de rendesen! ;)

2009. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszike :) am el is akarom olvasni a twilight összes részét, csakhát a gépen nem valami nagy élmény olvasni... :) lehet az eclipse-t megvárom mág könyvbe a 4. részt meg majd gépen :)...am meg jacobbal sincs semmi bajom, de ő inkább ilyen legjobb barát feelinges nekem legalábbis xD...
2009. aug. 29. 17:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Stephen Kingtől szerintem MINDEN jó! De a személyes kedvencem az Állattemető és a Tortúra, no meg az Az.

Amúgy meg Team Edward :) (és Ed mellett a kevencem Seth :)

2009. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Darren shan könyvek

ha magyar írótól keresel valamit akkor böszörményi gyula:9...8...7... nekem tetszik :D

2009. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Böszörményi Gyula MINDEN könyve nagyon jó ,csak ajánlani tudom!
2009. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :D
2009. aug. 30. 17:29
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

én tudom ajánlani az izgalmas/lehetetlen kategóriákban az Ulysess Moore sorozatot. bár az nem olyan "komoly" mint a twilight sorozat.

amúgy én az eclipse-ig bírtam Jackob-ot de ott kiábrándultam belőle...

2009. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!