Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rendeltetek már az eladomakony...

Tuzsu kérdése:

Rendeltetek már az eladomakonyvem.hu oldalról? Megbízható?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont annyira megbízható, mint az aukciós oldalak (Vatera, E-bay, stb...) minden a felhasználókon múlik.

Ha kifogsz egy kóklert, akkor nem jó. Én legtöbbször eladni szoktam, rám nincs panasz...

:)

2009. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó oldalnak tűnik, ugyis van pár sulis könyvem :) bár nem tudom ez most hogy már kezdődik kelendő lesz e :( de az első hozzászóló ahogy írja, hát az ember csak magában bízhat sajnos :S
2009. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén eladóként vagyok jelen az oldalon. Tényleg az embereken múlik minden. Általában próbálok gyorsan reagálni a rendelésekre (ha nem jön közbe utazás, stb.), de volt már olyan "vásárlóm", aki nem válaszolt az e-mail-jeimre. A könyvem bennragadt a rendszerben: se törölni, se újrakirakni nem tudom, folyamatosan rendelés alatt van. A többi vásárlóm nagyon korrekt volt és gyorsan lerendeztük a tranzakciót.

Olyan vásárlóm is van, aki kérte, hogy mielőtt kirakom a könyveimet az oldalra szóljak neki, hátha érdekli valamelyik. Vele már az oldalon kívül is bonyolítottunk vásárlást.

Szerintem érdemes megpróbálnod. Az eladókra adott értékelések, a korábbi vásárlók véleményei sokat segíthetnek Neked.

2009. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy vannak rajta megbízható eladók, de maga az oldal valami iszonytatóan borzalmas, és a tulaj (bizonyos Vándor Katalin) egy megf@szult kisnyugdíjas, akinek az a hobbija, hogy ötletszerűen beugat a fizető felhasználóinak, moderálgat kedve szerint, és hasonlók, emiatt már kismillió emberről hallottam, akik inkább otthagyták az oldalt, és máshol hirdettek. Szóval így kell kezelni az eladomakonyvem.hu-t.
2012. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is sikerült tegnap egy kedves moderálásba beleszólni. A stílus bicskanyitogató, bár azt nem értem, ha ennyire utálják akkor miért működik még mindig az oldala?....
2015. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!