Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti is imádtátok az Ötven...

Ti is imádtátok az Ötven árnyalat trilógiát? Vagy a Crossfire sorozatot?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a szintre, hogy már egyik könyv se köt le, csak ezek, és ezeket olvasom már rongyossá. És nem, nem a sok szex jelenet miatt, hanem imádom mindkét könyv alaptörténetét. Elmondhatatlanul várom, hogy megjelenjen a Crossfire sorozat harmadik része, mert egyszerűen a hatalmába kerített. Miután kiolvastam a Szabadság ötven árnyalatát (ezt olvastam ki utoljára), azóta egy könyv sem köt le, pedig olyan jobbnál jobb könyvekbe kezdtem bele, amiket a fent említett könyvek elolvasása előtt imádtam volna. Más is érez így? :)
2013. jan. 13. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
nem. az a könyv egyszerűen annyira primitív, hogy kiírtja az irodalmi vénámat.
2013. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát... Nekem is nagyon tetszett. De attól függetlenül én még tudok mást is olvasni. És nem csak az ilyen típusú könyvek kötnek le.

De ha már nem tudsz mit olvasni, akkor olvasd el: Amit csak ő akar című könyvet.

2013. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Az ötven árnyalet trilógiát én vmi lidérc nyomásként éltem meg. nem is bírtam végig olvasni csak 1,5könyvvel végeztem. az alap story nem lett volna rossz szerintem,de egyszerűen nem volt kidolgozva...nem tetszett az írói munka. ez még jobban kiakasztott (annyira szörnyű volt)talán,mint az,hogy gyakorlatilag megveri csajt.... hát köszönöm. szóval a szürke nagyon nem jött be. A Crossfire sorozattal viszont tegnap végeztem (egy barátnőm erőszakkal tukmálta rám:D) és az nagyon tetszett ég és föld a 2mű és a 2író közt a különbség. ez műfaj ugyan a kedvencem nem lesz,de a Crossfire 3.részét mindenképpen elolvasom.
2013. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én pontosan ugyanígy vagyok vele:) Egyszerűen imádtam Christiant, és Gideont:) Szerintem az "Amit csak ő akar" c. könyvet olvasd el.Tudod mikor jelnik meg a crossfire 3.része?
2013. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap fejeztem be a szabadságot és pont ettől félek, hogy ez után hogy fogok más könyvet olvasni. Az életem értelem lett, és hiszem, hogy minden nőnek ott kellene lennie a polcán ennek a könyvnek.

Imádtam, faltam, másfél hét alatt olvastam el a három könyvet és alig várom a folytatást.

2013. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
előző hozzá szóló én is így vagyok vele..de amúgy nem értem miért mondja mindenki szennynek de mindenkinek meg van a saját véleménye..(: ez a Crossfire nektek tetszett mert én most szeretnék neki állni olvasni..(:
2013. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én olvastam az Ötven árnyalat trilógiát is, most olvasom a Crossfire sorozatból a 2.részt. Nekem az utóbbi jobban bejön, pedig amíg nem olvastam, úgy voltam vele, hogy koppintás. Nekem nagyon tetszettek.
2013. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!