Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megtudnátok mondani, hogy ki...

Megtudnátok mondani, hogy ki milyen ruhában táncol a szalagavatón a szent johanna gimiben?

Figyelt kérdés
fontos lenne, lécci írjátok le

2013. jan. 13. 17:54
 1/4 jamesandjames ***** válasza:
100%
Sajnos csak azt tudom leírni amire emlékszek, és azok se biztos, hogy pontosak. Na úgy-e azt tudod, hogy fehér. Tehát, Reninek egy egyszerű, pántos hosszú ruha; Kingának pánt nélküli; Virágnak olyan aminek az alján kis virágok voltak; Katának pedig olyan, hogy a ruha lenti részében fekete csipkék voltak amik csak akkor látszódtak, amikor lépett. Körülbelül ilyenek voltak, de lehet, hogy kihagytam egy-két dolgot, azért remélem segíthettem.:)
2013. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszííííí <3 :))
2013. jan. 13. 19:31
 3/4 babylike ***** válasza:

én is így emlékszem :D

RENI RUHÁJA "klasszikus,kétpántos,szolid V dekoltással,ami elég fisszafogott" :D

2013. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen igy van :D

virág:vállpántos,fehèr ruha,csipöböl bövült, ès az also részén apro szines virágok voltak rávarva

kinga:letisztult,pánt nélküli

kata:pánt nélküli,ruha aljánal a rakások között fekete csipkesávok húzódtak, ami csak mozgásnál látszott

reni:klaszikus,kètpántos,szolid V dekoltázsal,ami elég viszafogot

2013. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!