Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témában lenne érdemes...

Milyen témában lenne érdemes írnom, hogy olvassanak?

Figyelt kérdés

Írtam már blogot a One Directionról, vámpírokról..magamról...De egyik sem voltam én. Nem tetszett amit írtam, csak írtam, mert kérték.


Olvastak, de csak a téma miatt...szóval a One Directionosat olvasták folyamatosan 20-an 30-an (napi megtekintések)

A vámpírosan csak 5en....


És magamnak nem szeretnék írni...


Valami normális olvasható témát tudnátok mondani?


Remélem érthető a kérdés...tudom hogy arról írjunk amiről szeretnénk, vagy tudunk...de én bármiről tudnék :)(mondjuk azért nem egy molekulaszerkezetes blog lenne a megfelelő...)


Romantikus témában inkább...

17/L


Előre is köszönöm!


2013. jan. 16. 17:19
 1/2 Tamasi-Eva válasza:

Szia!

Szerintem (én legalábbis így vagyok vele) kezdj el egy saját történetet pl: akár magadról is szólhat vagy arról aki lenni szeretnél én az életben történt dolgokat is bele variálom csak kicsit más. Ha szeretnéd és meg igéred, hogy nem beszélsz róla senkinek és nem írod tovább pl: bloggra vagy csak úgy akkor mesélek neked! :) remélem segítettem

2013. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Írtam már blogot a One Directionról, vámpírokról..magamról...De egyik sem voltam én. Nem tetszett amit írtam, csak írtam, mert kérték."


És az mennyivel lesz jobb, ha most mi itt megmondjuk, hogy miről írj? Elárulom neked: Semmivel!


Írj olyan témáról, ami téged érdekel. Ha azt jól elő tudod adni és az olvasók érzik, hogy szereted a témádat és tudsz benne új és érdekes dolgokat mondani, akkor hamarosan rengetegen fognak rákattanni a blogodra.

2013. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!