Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen színű lesz...

Szerintetek milyen színű lesz a Szent Johanna Gimi 8. kötete?

Figyelt kérdés
És várjátok már? Az Szjg hivatalos Facebook oldalán lehet írni olvasói véleményeket, amiből egy pár db. felkerül a kötet hátuljára! Szerintetek vajon miről fog szólni? :D

2013. jan. 18. 20:04
1 2
 1/15 jamesandjames ***** válasza:
100%

Szerintem zöld lesz a kötet, nem tudom miért csak tipp. Amúgy eszméletlenül várom, olyan messze van még a március:(

Én nem mertem olvasói véleményt írni, annyi jó volt, én még negyed annyira jót sem tudnék kitalálni:DD A "miről fog szólni"-t pedig a tartalmára értetted, nem? Mert abban szerintem sok-sok fordulat meg érdekesség lesz. Azokon kívül amiket Laura elárult, még ott lesznek azok a balhék amikre már annyira kíváncsi vagyok, meg biztos lesz még osztálykirándulás és Valentin-napi "ajándékok" és buli, meg az érettségivel kapcsolatos dolgok és persze C. és Reni további kapcsolata és Cortez szülei....ááá iszonyatosan várom!:)

2013. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Esetleg lehet hogy zöld vagy narancssárga( csak mert ilyen színű részek még ne voltak )

Amúgy én nagyon várom a 8-ast!!

SZJG 4EVER!!! :)

2013. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Én zöldre tippelek. És igen, még jó, hogy várom. :D Én írtam olvasói véleményt, szerintem most már nagyon az elején van. :) Lesz 9 egyéni balhé, Cortez vs. Szülei balhé, Reni vs. Ösztöndíj balhé, xD.
2013. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is a zöldre tippelnék és a narancssárgára. Legyen narancs *--**!! azt nagyon szeretem. Persze,hogy várom!
2013. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon varom.:DSzerintem zold vagy nasrancssarga.Szerintem a zold jobb lenne.Balhe,osztalykirandulas,Valentin nap,konnyes bucsu...Szerintem ilyenek,de amugy Facebookon,meg Leiner Laura hivatalos honlapjan is vannak infok.Meg termeszetesen most volt nemreg az ustream.
2013. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
szerintem is zöld vagy citromsárga:Dnagyon várom már:)
2013. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Citromsárga már volt (4. kötet), úgyhogy az zöldet pártolom. Nagyon-nagyon várom, szerintem Arnold visszakeveredik balhét csapni, Cortez és Reni kapcsolata meginog, Gáboron meg fogunk lepődni (?!), és még rengeteg izgalmas dolog :D Még csak január van, de én már alig férek a bőrömbe, legyen már március!! :)))
2013. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 marietta99 ***** válasza:
Aha,szerintem is zöld,esetleg lila(?) lehetne,és az elején biztos hogy egy szerelmes kép lesz(mint pl.az 5.,reménynél is).Amúgy Gábor szerintem a balhéával fog meglepni minket,biztos ő valami irtó botrányosat húzott.:D
2013. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem narancs, vagy (bár ezt nem akarom) zöld lesz, esetleg lila. Naaagyon várom már :D. Olvasói véleményt írtam, remélem.... Hááát, a tartalmát nem tudom :).
2013. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején inkább egy végzős csoportkép vagy csak simán csoportkép lesz,és nem egy ölelkező páros. Mert ugyebár már ez az utolsó félévük,és ballagni is fognak,így inkább a "hangsúly" nem a Reni-Cortez pároson van,hanem azon,hogy mindannyian a végére értek a giminek.
2013. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!