Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretitek ezeket a könyveket/...

Szeretitek ezeket a könyveket/képregényeket/mangákat? Vélemények?

Figyelt kérdés

Libabőr könyvsorozat

Tom Becker's Darkside+Vérvonal

Edgar Allen Poe könyvei

Lovecraft művei

Stephen King Az

Scott Pilgrim képregények

Hellsing

Rémmetró

Vampire Knight


Ezek a kedvenc könyveim,mangáim,képregényeim,érdekelne mások véleménye is! :)



2013. jan. 18. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Edgar Allen Poe könyvei

Stephen King Az

Ezeket olvastam. Edgar Allan Poe-nak nagyon jó történetei vannak. Stephen King a kedvencem. (minden könyve megvan, van ami eredeti angol kiadásban is)

A többit nem ismerem, bár én ilyen vámpíros könyveket nem olvasok.

2013. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hellsing-et és a VK-t olvastam .


Vk elmegy kategória , Hellsing viszont az egyik legjobb horror

2013. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Edgar Allan Poe-t szeretem, a Vampire Knight-ot csak láttam, de az is tetszett (gondolom itt a manga és az anime nem sokban tér el egymástól, ha igen, akkor elnézést :D).
2013. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 cathilina ***** válasza:
Én Edgar Allan Poe műveit, Lovecraft-novellákat, illetve a felsoroltak közül az összes mangát olvastam. A Rémmetró szerintem átlagos horror, a VK egy ideig egész jó, de utána borzalmasan unalmassá válik, viszont a többi zseniális. Lovecraft művei például a kedvenceim közé tartoznak, lenyűgöző, milyen könnyen teremti meg a sajátos, nyugtalanító légkörét anélkül, hogy kicsit is erőltetetté válna a történet.
2013. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2013. jan. 19. 08:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Harmadik: a VK anime rengetegben különbözik a mangától, bár a cselekmény szinte ugyanaz, de nagyon sok, apró részletet kihagytak belőle, ami a manga alakulásában később fontos lesz =) De mivel az animét nem folytatják, kerek, egész, lezártnak tekintik, azok az apró részletek nem hiányoznak nagyon belőle.


A felsoroltak közül csak a Vampire Knightot olvastam, de azt imádom. 2008 óta a kedvenc történetem, még nem találtam olyan könyvet/mangát/filmet/sorozatot, ami jobban meg tudott volna érinteni =) Bármikor újra tudom olvasni bármelyik részét, egyszerűen nem tudom megunni. A legszebb szerelmi történet, amit valaha láttam (azon belül is szerelmi háromszög). A rajzok pedig olyan gyönyörűek, valamikor csak előveszem a mangát, és nézegetem a képeket, olyan csodaszépek =)

Most a napokban fog kijönni a 89. fejezet, és ezzel elkezdődik az utolsó cselekményszál, hamarosan vége =(

Én azt mondom, érdemes rá időt áldozni/pénzt költeni.

2013. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én már nagyon várom a végét,mert bele szeretnék kezdeni másikakba is,de úgy "nem tudok",hogy ennek még nincs vége. >.<

Amúgy szerintem is gyönyörű a rajzolása.

2013. jan. 19. 13:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Libabőr könyvsorozat - Nem ismerem, de a címe alapjában aligha lenne az esetem.

Tom Becker's Darkside+Vérvonal - Nem ismerem, de két rendkívül elcsépelt szó szerepel a címében (dark side, vérvonal), így aligha érdekelne.

Edgar Allen Poe könyvei - Színvonalasak és jók.

Lovecraft művei - Nekem nem jöttek be, vontatottak és körülményesek, de az írásain alapuló szerepjátékot kedvelem.

Stephen King Az - olvastam régebben 1-2 Stephen King könyvet, nem fogtak meg

Scott Pilgrim képregények - nem ismerem

Hellsing - nem túl eredeti a sztori, bár van benne pár jó ötlet; a grafikája sem rossz

Rémmetró - Nem ismerem, de a címe nem is keltette fel az érdeklődésemet.

Vampire Knight - Rettentő közhelyes cím, aligha olvasnám el.

2013. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, csak a Libabőr sorozatot olvasom ezek közül, de nekem tetszik. :)
2013. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi,mentek a zöld kezek! :)
2013. febr. 20. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!