Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pitonnak nem kéne tudnia hogy...

Pitonnak nem kéne tudnia hogy Sirius soha nem volt halálfaló?

Figyelt kérdés
Most nézem a HP3-at és most jutott eszmbe, hogy Piton régen ugye halálfaló volt, ill Dumbledore oldalán kémkedett, de akkor is tudja h kik a halálfalók, és nem kéne tudnia h Sirius nem az? Mármint a harmadik résznek már az elején tudnia kellett volna és szólni Dumbledore-nak.
2009. aug. 30. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A 6. és 7. részben ez is ki fog derülni. Olvasd el és megtudod :)
2009. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg a másik az, hogy Piton és Sirius James Potter miatt ősellenségek vagyis Piton nem fog szívességet tenni neki sőt legszívesebben végezne vele.
2009. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvastam a 6. 7.-et de sztem ez elkerülte a figyelmemet. Tudom h utálták egymást, de akkor is ha tudja h Sirius ártatlan, nem halálfaló, mégcsak nem is volt az soha, és ha elvileg a jó oldalon áll (márpedig igen) akkor mondhatta volna ezt az "apróságot" pl Dumbledore-nak.
2009. aug. 31. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a "csekélyke" gyűlölet nem mellékes.
2009. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Dumbledore okos, tudja magától, hogy Sirius jófiú. De mint ahogy az a regény végén kiderült, nem volt befolyása ezügyben. Hiába volt nagy tekintélye a varázslóvilágban, ő "csak" egy igazgató volt, tehát egy szökött fogoly felett nem rendelkezhetett. Szóval Piton, még ha le is győzi a gyűlöletet, és szól Dumbledore-nak, semmire nem megy vele, mert ő tudja, vagy legalábbis sejti. Vagy, én úgy gondolom, hogy Dumbó nem akkora hülye, hogy bevegye a mesét.

Ha pedig Piton odaállít Caramelhez, hogy cső, én halálfaló voltam, és Sirius nem az, megsúgom neked, abból sok jó nem származhatott volna a részéről.

2012. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem az összes halálfaló ismerte nevén a többieket mert ugye ha az egyiket elkapják akkor ha az olyan akkor köp és az nem jó sem Voldemortnak sem a többi halálfalónak meg gondolhatta azt is hogy ezt a kapcsolatot mindenki előtt titokban akarták tartani. Hiszen mindenki azt állította hogy Sirius Voldemort bizalmasa volt pedig ugye egy halálfaló sem tudta volna alátámasztani ezt.
2013. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!