Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne kiadni a könyvemet majd egyszer? 14/L (többi lent)

Figyelt kérdés

Könyvet írok,amit a barátnőim olvasnak is,és nekik tetszik.A magyar tanárom is olvasott belőle,és azt mondták,hogy elég jó.Arra gondoltam,hogy esetleg kiadnám,ha nagyobb leszek.Kis füzetekbe írom,már két kis füzet betelt.Mi lehet,a legrosszabb kritika,amit kaphat egy író amikor kiadja az első könyvét?

Amúgy a történet egy iskoláról szól,egy lányról.Nem olyan mint a SzJG,mert nem naplós,hanem ez a lány blogot ír,és ez a történet az agyában van,vagy mi.A barátnőim szerint érdekes,mert nem csak a főszereplőröl írok.

Hol lehetne kiadni könyvet itt Magyarországon?

Hány éves kortól lehet kiadni könyvet itt Magyarországon?


14/L


2013. jan. 22. 20:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szoktam olvasni.Már rengeteg sorozatot kiolvastam.Részletet azért nem írok a könyvemböl mert nem tudom,hogy melyik részt vagy nem tudom,hogy ha a közepéböl írnék ki akkor értenétek e vagy nem.
2013. jan. 24. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!