Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó romantikus könyvet tudtok...

Jó romantikus könyvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

A fantasy (vámpíros) történeteken kívül. A nagy klasszikusokat is szeretem, de most nem Jane Austen féle történetekre gondoltam. Napjainkban játszódjon és legyen életszagú.

Köszi!


2013. jan. 28. 00:08
 1/6 anonim válasza:
100%
Most olvastam a "Jennyfer E. Smith - Vajon létezik szerelem első látásra?"-t, és nekem tetszett. Két fiatal egymásba fut egy reptéren. Ajánlom. :)
2013. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Debbie Macomber könyvei
2013. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a plusz.
2013. jan. 28. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Sonja Meer: A szél forró sóhaja című könyvét nagyon ajánlom! A 60-as években játszódik, de szerintem nagyon jó!!! Egy csajról szól, akinek a nagynénjének olaszországban van egy fogadója, segíteni megy, és belebotlik a"nagy Ő-be". Igaz, hogy nem mostani könyv, de napjainkra is nagyon igaz!

Valamint Laini Taylor Füst és csont leánya című könyvét, ami borzasztóan jó könyv! Imádom! Egy ördögcsajról szól, aki beleszeret egy angyalsrácba.

Én most az Oligarcha feleségé-t olvasom, Anna Blundy-tól.. eddig egész jó. :D

És még ott van a Neveletlen hercegnő naplója, ha esetleg az olyanokat szereted. Meg most a Szent Johanna Gimit is dicsérik...

Remélem, segítettem! Jó olvasást! :D

2013. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A plusz neked is jár :)
2013. jan. 30. 21:19
 6/6 Márciuska ***** válasza:
100%
Debbie Macomber tényleg nagyon jó!!! De szeretem például Elizabeth Adlert (Kalifornia szívem - A legjobb!), ő krimi-szálat is használ, de a könyvei sokkal inkább romantikusak, és a krimi csak "mellékes" izgalom. Nagyon tetszett Maeve Binchy-től az Esti iskola és a Dublini vacsorák. Rosamunde Pilcher szintén zseniális, imádom a Ház a tengerpartont, és Robin Pilchertől a Közöttünk az óceánt. Plusz két ötlet: Franceska Santini: A firenzei menyasszony, és Dorothy Koomson: Barátnőm kislánya.
2013. febr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!