Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ebook olvasó a legjobb,...

Milyen ebook olvasó a legjobb, milyet válasszak?

Figyelt kérdés
Eink kijelzőset szeretnék, olcsót (30.000. körül), ami pdf és doc formátumot támogat, gyors és könnyen kezelhető. Wifi nem fontos, hogy legyen benne. Minél nagyobb tárhely, annál jobb. usb csatlakozós lenne a jó. Köszi előre is :)

2013. jan. 29. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a többi márkát behatóan, de ha ebook olvasó, akkor én a kindle-t ajánlom.

Egy korábbi generációt megkapsz 30ezer alatt, abban még több is a tárhely, USB-s, ha csak olvasásra kell, akkor a legjobb.

2013. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ebook olvasót akartam venni. Találtam is egyet (a márkájára nem emlékszem), 20 000 Ft-ért, aztán megláttam mellette a tabletet 25 000 Ft-ért. Az sokkal jobban megéri, az összes formátumot olvassa, természetesen lehetséges háttérzene hallgatása is. Szóval azon sokkal több mindent lehet csinálni, nem csak olvasni. Szerintem jobb, mint egy ebook olvasó, jobban megéri azt venni.
2013. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

attól függ. Ha valaki tényleg sokat akar olvasni, akkor a tablet erre nem alkalmas. Bántja a szemet, és 4-5 órát megy.

A kindle olyan, mint a papír, és egy hónapig nem kell feltölteni.

A célhoz kell igazítani a beszerzést. Igaz, hogy a tablet többet tud, de kérdés, hogy szüksége van-e rá a kérdezőnek.

2013. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó előtti válaszoló vagyok

Nekem egyáltalán nem bántja a szemem a tablet és ne tudd meg mennyit olvasok... de az igaz, hogy 5 órát megy el maximum.

2013. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!