Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Monaldi-Sorti könyvsorozat...

Marilyn88 kérdése:

Monaldi-Sorti könyvsorozat következő részét, az Unicumot tényleg itthon is betiltották?

Figyelt kérdés
Elméletileg már meg kellett volna jelennie, de sehol nem találok róla semmit, és azt hallottam, hogy betiltották. Tényleg?

2013. jan. 29. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem találok róla semmit.


Bocsánat, hogy én is felteszek egy kérdést: Te olvastad a megjelent részeket? Én megvettem az első hármat, amikor akciós volt, de még eddig nem volt időm nekiállni. Elég vegyes kritikákat olvastam róla. Neked mi a véleményed?

2013. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a sorozat, bár még nem vettem meg, viszont az általad említett részről semmi sincs, még az olasz wikin se. Elképzelhető, hogy még meg sem jelent, illetve hogy nem engedték egyáltalán kiadni?
2013. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
olaszul ne is keresd, már az első könyvet is betiltotta a Vatikán, meg sem jelentek olaszul. mindet olvastam, és szerintem fantasztikus az egész. már az is durva, ha a fele igaz annak, amit leír. jól mutatja ez a sorozat, hogy amit történelem órán tanultunk, csak egy jól kitalált mese...
2013. jan. 30. 18:37
 4/6 anonim válasza:

[link]

"Az anyag nagy részét felhasználták történelmi regénysorozatukhoz, melynek főhőse maga Melani apát, és amelyből eddig összesen öt kötet készült el (Imprimatur, Secretum, Veritas, Mysterium, Intrika)." szerintem ez azt jelenti, hogy az Unicum még nem jött ki. Nem hiszem, hogy betiltották. Én szerintem tavasz-nyár között jön majd ki. 15/L

2013. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A könyvsorozat Kiadója megszünt, a jogfolytonos kiadó a Libri Kiadó. Szerentük az Unikumot még meg sem írták a szerzők. Egyébként az első négy kötetet olvastam, s nagyon érdekesnek találtam. Az Intrka nem a sorozathoz tartozik. Kérem, ha valaki hall az Unikum megjelenéséről értsítsen.
2014. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt hat évben semmi. Valaki tud valamit?
2020. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!