Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az érdekelne hogy a METRO...

Juhaszaron kérdése:

Az érdekelne hogy a METRO 2034-nek lesz-e folytatása? És ha lesz akkor vajon milyen néven vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 20:54
 1/5 loupsolitaire ***** válasza:

Folytatás nem lesz jelen állás szerint.

Vannak viszont fan alkotások (angolul/oroszul), amik abban a környezetben játszódnak.

Valamint megjelent a Metro 2033: The Gospel According to Artyom c. epilógus, ami 2033-ban játszódik, és valamiféle előzmény akar lenni.

2013. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :)
2013. jan. 30. 06:38
 3/5 anonim válasza:
A Metro Last Light-ban kiderül több helyről hogy lesz folytatás Metro 2035 néven (milyen meglepő) december körül fog megjelenni oroszul és a magyarra szerintem várni kell max 1 évet. De ez még nem biztos csak olyan... valami
2013. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát én úgy tudom hogy a becsapós cím ellenére 2034-ben játszódik, a metró 2034 előtt,szerintem abból derül ki hogy a metró 2034-ben Melnyik (Miller a last light-ban ) már rokkant de a last light-ban még nem (csak a végén amikor elüti egy vonat vagy mi)
2013. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja bocs kifelejtettem hogy a 2035 a last light csak részletesebben és könyvben. (de a sztori ugyan az lesz)
2013. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!