Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valami jól hangzó fiú név...

Van valami jól hangzó fiú név egy ifjúsági regényhez? Többi lent!

Figyelt kérdés
Először magyar (fiú) névre gondoltam, de felmerült bennem az angol nevek gondolta is. Szerintetek angol legyen vagy magyar, illetve vezeték és keresztnév is kéne (regényhez)? Előre is köszönöm :)

2013. jan. 30. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
magyar legyen
2013. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magyar legyen a név, feltéve, ha itthon játszódik vagy egy magyar fiúról szól külföldön.

Attól is függ a névválasztás, hogy a karaktert milyen személyiségjegyekkel ruházod föl.

Mert vannak nevek, melyekhez sztereotípia társul (legalábbis nálam) /pl.: az összes Éva, akit ismerek, nyávogós stb./


Tipp:


Ha komolyabb karakter:

Szentendrei Péter, Szigethalmi Zoltán, Veszprémi Nándor

(nem becézett alakban használva!!!)

Márk, Iván, András, Barnabás


Lágyabb karakter:

Levente, Máté, Balázs, Dávid


Gyengébb karakter:

Benjamin, János (Jani), Imre (Imi),

2013. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sándorjános ***** válasza:
72%

Gepárd Gerzson

na jó... nem fárasztalak

Kerek Ferenc, Jegenye Gábor, Mák Károly, Lovász Antal,

Nyári János stb

2013. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat. :) jól csengő nevek kellenének még. FIÚ nevek és ne legyen túl hosszú + ha lehetne becézni az jó lenne :) előre is köszönöm a válaszokat.

második: a karakter 16 év körüli fiú sportos okos, nem bunkó, ha kell kemény ha kell vicces ha padig lánnyal van gyengéd. ilyen karakterhez kell név...

2013. jan. 31. 09:55
 5/12 rajcziz ***** válasza:

Egy kérdés? Van ennek a karakternek valami hibája is vagy csak simán tökéletes?

Egyébként névjavaslatok: Karcsi, Ádám, Máté, Attila, Tomi.

2013. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dávid, Áron, Ármin, Krisztián, Márk?
2013. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen van hibája. hamar felkapja a vizet, és nem ez a bulizós típus hanem inkább visszahúzódó. nem tudja mindig mérlegelni a helyzetet... na? van kérdés? vagy csak szimplán jó a válasz? utolsó jó nevek köszi :)
2013. jan. 31. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Annyira ergya ez a karakter, hogy szerintem bele se kezdj, már bocs. Minimum valami mentáldefekt kéne neki, hogy érdekes legyen. :D

Amúgy meg Márk, Tomi, ilyen uncsi nevek. :D

2013. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó: lehet hogy te szereted a metáldefektes embereket, de szerintem a többség nem. bele fogok kezdeni nem érdekel mit mondasz... ja igen, mit jelent az hogy 'ergya' ?
2013. febr. 3. 11:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, szlengszó, azt jelenti, pocsék. Felőlem belekezdhetsz, nyilván nem én foglak megakadályozni ebben. Csak kifejtettem a véleményemet, hogy elég tucatkarakternek hangzik. Való igaz, én jobb szeretek érdekes emberekről olvasni, de nyilván mások nem. :)
2013. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!