Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van manapság valamilyen jókis...

Van manapság valamilyen jókis magazin?

Figyelt kérdés

Barátnőm gyüjtötte régen a magazinokat , Százszorszép meg ilyesmiket, és múltkor meg akarta keresni de nem találta és eléggé letört :( . Szegényke régen nem volt valami jó neki... és ezek a magazinok valamiért felvidítottak akkor és szeretett volna nosztalgiázni. Nem is hittem hogy ilyen fontosak és le is szóltam de aztán elmagyarázta , hogy miért lett volna neki fontos... mert hogy a régi sok rosszban legalább ez az egy jó emlék volt hogy vett magazinokat aztán hazament a suliból és elolvasta.


És arra gondoltam meglepem őt valami jókis magazinnal.. csak ugye én ehhez nem értek. Tudtok nekem a Százszor széphez hasonlót ajánlani? (Igazából nem tudtam milyen kategóriába tegyem)


2013. jan. 31. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ezt én is megtaláltam :) Egyéni tapasztalatokra lennék kíváncsi "hozzáértőktől" mert én nem igen olvasok női magazinokat....
2013. jan. 31. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Van még ilyen.


[link]

2013. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Soha nem hallottam még a Százszorszép magazinról, de én Éva magazint szoktam olvasni. Nekem nagyon tetszik, és sok helyen hozzá lehet jutni. Keress rá! Amúgy hány éves lánynak szánnád?


L/13

2013. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 13 éves lánynak üzenem, hogy 10 éve volt olyan magazin csak már megszűnt. Én olvastam, amikor pont 13 voltam. :) Olyan volt, mint az IM.
2013. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cathilina ***** válasza:
Az IM és a Bravo létezett már a kétezres évek elején is, szerintem az ismerős lehet neki.
2013. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Bravo Girlt! olvastam régen, úgy nagyjából 8 éve. Kifejezetten lányoknak való és bármelyik boltban meg lehet venni.
2013. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És gondoltál már arra, hogy vateráról stb. szerezz be régi számokat? Amiket nem talál. Én a csaj helyében nagyon örülnék neki.
2013. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!