Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Szent...

Mi a véleményetek a Szent Johanna gimiről? Barátnőmnek lesz a szülinapja és arra gondoltam megveszem neki az első részét? Vélemény a könyvről?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok ebben a korban, de nagyon sokan szeretik (sőt, a 26 éves barátnőm is rajong érte :D ), szerintem nagyon jó ajándék a könyv,v én támogatom az ötleted! :)
2013. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 rajcziz ***** válasza:
31%
Ha még nem olvasta, és tudod róla, hogy nem igényes szépirodalmat olvas, akkor vedd meg neki, biztosan tetszeni fog. Véleményem szerint maga a regény gyatra, irreális, átérezhetetlen. Ennek ellenére az a tapasztalatom, hogy (elsősorban) a tinilányoknak nagyon bejön. Arra jó, hogy valakivel megszerettesse az olvasást, csak nem ártana, ha az az illető tovább is látna ettől a könyvtől.
2013. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnő?
2013. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
El lehet olvasni. Ennyit tudok róla mondani....
2013. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél valami értelmesebbet.
2013. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Első vagyok. Nyilván nem egy szépirodalmi alkotás, de a fiatalság számára szórakoztató. Szerintem nem lebeszélni kellene arról, hogy könyvet vegyen. Nem tudom, hány éves a szóbanforgó barátnő, de ha olyan fiatal, amilyennek gondolom, akkor miért ne kaphatná ezt? Remek ajándék! ízlések és pofonok. Olyan álszentek vagytok.

Sokkal többre megy vele, ha elolvassa, mintha kap egy Gilgamesi eposzokat, amiket még nem fog fel, mert nem érett és nem szereti meg az olvasást. Vagy netán Churchill világháborúról szóló könyvét ajánlanátok egy fiatalnak?

2013. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%

Nem.

De olvashatna például Anne-t, az is lányoknak való, és van értelme, van értéke.

2013. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
15 éves lesz...és fogalmam sincs h mit vehetnék neki...most gondoltam veszek neki egy naplót és mondjuk egy karkötőt.mi a véleményetek róla???
2013. febr. 2. 15:59
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több 15 év körüli ismerősöm van és imádják a könyvet. Hidd el, jó ajándék. A napló, karkötő is jó, de sablonosabb. Akik azt mondják, hogy nem jó, csak álszenteskednek. Örülni fog neki, hidd el!
2013. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 rajcziz ***** válasza:
6%
Attól tartok, nem vagy tisztában az álszenteskedés jelentésével. Azt egyébként senki nem mondta, hogy rossz ajándék lenne. Egyedül a regényre mondták, hogy rossz.
2013. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!