Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megjelent valaha a Sailor...

Megjelent valaha a Sailor Moon manga magyar nyelven nyomtatásban?

Figyelt kérdés
Kifejezetten a nyomtatott verzió érdekelne, mert azt tudom, hogy elektronikus formában már elérhető a neten végig magyarul is. Nyomtatásban angolul láttam meg egyéb külföldi nyelveken, de magyarul még nem....

2013. febr. 3. 14:23
1 2
 1/11 AccountManagerkovács ***** válasza:
Amikor a rajzfilm ment, akkor kiadtak legalább 7-8 részt a képregényből magyarul. Nézz körül antikváriumokban, én már láttam őket ilyen helyeken.
2013. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne keverd a képregényt a mangával.. :) Képregényben valóban megjelentek a rajzfilm egyes részei... de a manga az teljesen más! :)
2013. febr. 3. 19:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 31 rész jelent meg magyarul képregényben.. Nem 7-8. :)
2013. febr. 3. 19:18
 4/11 Kameko-san ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megjelent, hisz' egyéb népszerűbb mangákat sem túl sűrűn találni. De szerintem kérdezz rá animés boltokban, ott biztos többet tudnak mondani.
2013. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudnál ilyen boltot ajánlani? :)
2013. febr. 3. 20:24
 6/11 Kameko-san ***** válasza:
100%

AnimeLand ( [link] SkuraZaka ( [link]

én is csak ezt a kettőt ismerem, de állítólag Budapesten van egy kimondottam manga bolt is. :)

2013. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Az első linken fenn volt, de csak angolul. MEGLEPŐEN MAGAS ÁRON... :S A 2-3. kötet már megvan nekem is angolul, de feleennyiért jutottam hozzá...
2013. febr. 4. 10:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tudtommal magyarul csak a már említett képregények jelentek meg. Nekem viszont van néhány olasz nyelvű Sailor Moon mangám, de már "kinőttem belőlük", így csak állnak a polcon. Ha érdekelnek, írj magánt.
2013. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de olasz nyelven nem tudok, így feleslegesen venném meg. :) Én egyébként sosem fogok szerintem kinőni ebből az animéből ahogy te is írtad. Eleve nem is gyerekeknek készült, a korhatára 13 év. :) Az anime változata tinédzsereknek készült inkább, a manga változata pedig huszonéveseknek. Egyébként szerintem mag a Sailor Moon története semmivel sem gyerekesebb mint a Harry Potter például.. :) Ha ez gyerekes, akkor az is, ha az nem gyerekes, akkor ez sem.. szóval érted.. :P
2013. febr. 5. 13:32
 10/11 anonim válasza:
100%
Szia, nem tudom érdekel-e még, de nekem az összes meg van magyar nyelvű nyomtatásban.
2015. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!