Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan adjak fel postán egy...

Hogyan adjak fel postán egy könyvet?

Figyelt kérdés

Nincs akkora borítékom meg semmi. Vagy hogy csináljam? Bemegyek könyvvel a kezembe a postára. Oké. De mit mondjak? Egyáltalán fel tud adni egy 14 éves valamit postán? Mit kéne ráírni a borítékra?(jó ezt tudnom kéne, de nem tudom hogy hova mit kéne írni, meg ilyesmi)

Segítenétek? És mit mondjak a postásnak, ha azt szeretném, hogy ne vesszen el a könyv(tudom, hogy rá kell fizetni)Mit mondjak akkor? Teljesen semmit nem tudok, nem csináltam még ilyet...


2013. febr. 5. 13:50
 1/2 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%
Kb 40-60 Ft-ért vehetsz buborékos fóliával kibélelt borítékot, van belőle A4-es méretű is, abba bármilyen könyv belefér és a bélés megvédi a sérülésektől. Aztán azt mondod, hogy ajánlott levélként szeretnéd feladni, akkor adnak neked egy kis zöld lapocskát, amit ki kell töltened és utána választhatsz akár olyan küldési formát is, hogy már másnapra odaérjen. Ez kb 450-600 Ft-ból megoldható és ha ajánlottan adtad fel, akkor a kis zöld lapot visszakapod és tesznek rá egy kódot, matricával. Ennek a kódnak a segítségével nyomon lehet követni, hogy a küldeménnyel mi történik. Ha esetleg elveszne, erre hivatkozhatsz - bár, hogy akkor mi történik, azt nem tudom, mert szerencsére nekem még sosem veszett el így feladott könyvem.
2013. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jajj, nagyon szépen köszönöm!
2013. febr. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!