Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek tetszett az Éhezők...

Kinek tetszett az Éhezők viadala trilógia?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 06:37
 1/4 loupsolitaire ***** válasza:
Jelen.
2013. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem igazából 2 dolog van amit sajnálok h nem derült ki. 1) Többet szerettem volna megtudni az első lázadásról. 2) Ha csak Panem az egyetlen ország (ez is ugye észak-amerikában van) a világon ah kivettem a könyvből akk mi mi van a többi földrészen? Ill. hogy vezetett idáig a világ h már csak Panem létezik. +1) Túl könnyen győzték le a lázadók a kapitóliumiakat. Ha tényleg olyan mustánsokat tudtak nevetni amilyeneket a könyvben bevettetek akk miért nem használták őket a körzetek elleni lázadásban?
2013. febr. 7. 15:05
 3/4 loupsolitaire ***** válasza:

Ahogy mondod. Nekem is hiányzott a háttér részletesebb bemutatása, egy kis történelmi magyarázattal.

Viszont előnye is van ezek hiányának; járathatod az agyad, hogy mi is történhetett.

A könnyű győzelem annyira nem furcsa. Ha az elnyomott népek fellázadnak, a zsarnok hatalom könnyen megbotlik, főleg hogy a kizsákmányoltak tartják el (a körzetek ugye). A mézes-mázos látszat pedig csak ideig-óráig tartható fenn (a Kapitólium népe számára). Érezhető a gyötrődő társadalmunk helyzetével vont párhuzam. ;)

A mutánsos dolog nincs nagyon kifejtve, így nem tudom, mik voltak a lehetőségeik.

2013. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedvencem :) Szerintem a III. világháború után játszódik.
2013. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!