Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem lehet tudni, hogy James...

Nem lehet tudni, hogy James Dashner könyvei mikor fognak magyarul is megjelenni?

Figyelt kérdés

#The Death Cure #Thomas's First Memory of the Flare
2013. febr. 20. 16:17
 1/3 anonim válasza:
Az Útvesztő című könyve már megjelent,ez egy sorozat első része,a többiről nem tudok semmit. Elvileg filmet is fognak belőle készíteni.
2013. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LOLman785 válasza:
tényleg lesz film, 2014 febr.-ban a többiről én csak azt tudom, hogy a "Thomas's First Memory of the Flare"-t nem valószínű hogy lefordítják, 4 oldal az egész...
2013. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A folytatásról még semmi hír, de olvastam valahol hogy elvileg a második rész 2014 novemberében jelenik meg.


Az első könyvből készül film pedig 2014 szeptember 19-én kerül a mozikba. :)


És remélem nem bánjátok, de nemrég nyílt egy Az Útvesztővel foglalkozó rajongói oldal, ami a könyvekkel és a készülő filmmel foglalkozik. Ha érdekel, akkor esetleg nézzetek be. :)

[link]

2014. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!