Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tűz és jég dala legújabb...

Tűz és jég dala legújabb kötetéről (Sárkányok tánca) spoilermentes vélemény?

Figyelt kérdés
véleményem szerint a könyvek egyre jobbak, tehát a trónok harcától a kardok viharáig felfelé mutató tendenciát figyeltem meg... az érdekelne a legjobban, hogy a varjak lakomájával együtt a sárkányok tánca szerintetek eddig "hányadik helyen" áll? persze saját listát is felállíthattok de légyszi indokoljatok és aki a sárkányok táncát olvasta az arról is nyilatkozzon köszii

2013. febr. 24. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A varjak lakomája a leggyengébb a kötetek között, a Sárákányok tánca pedig a legerősebb:)
2013. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :)igen, persze a varjak lakomája szerintem is kicsit gáz, de talán azért mert sok szereplő hiányzik belőle... de igazából a sárkányok táncával egybetartozik... indoklást kaphatok? :) tudom nehéz spoilermentesen...:)
2013. febr. 24. 19:19
 3/6 rajcziz ***** válasza:

Nos, a történet eleinte kissé vontatott, de aztán ahogy megtalálod az események tempóját, egész jó. A szemszögek nagyon jók, ott vannak karakterek, ahol lenniük kell. Ha szeretted az eddigi regényeket, ezt is szeretni fogod, hozza az elvárt szintet.

Jómagam talán a harmadik helyre tenném a Kardok vihara és a Trónok harca után.

2013. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem, nagyon tetszett a Varjak lakomája, nem túl esemény dús, de imádtam a Dorne-i és Sansa szálát. Imádtam, hogy itt nem a tetteken volt a hangsúly, hanem inkább a logikán :D. Az én sorrendem a Sárkányok tánca, Kardok vihara, Varjak lakomája, Trónok harca és a Királyok csatája. A sorozatban biztos ütős lesz mert ott nem szedik majd szét, mint ahogy Martin tette a negyedik-ötödik résszel.
2013. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. febr. 25. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik kötettel se volt bajom, de az első volt a kedvencem, amikor még nem lehetett ennyire ismerni a szereplőket és ment a találgatás.
2013. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!