Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért olyan népszerűek mostans...

Miért olyan népszerűek mostanság a Paulo Coelho könyvek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet látom a metrón, buszon, utcán, hogy a emberek bele vannak bújva a Paulo Coelho könyvükbe. Mivel szeretek olvasni, de Coelhót még nem olvastam, ezért lennék kíváncsi, hogy miért lett ilyen felkapott mostanában az író, illetve, hogy milyen műfajban ír.
2013. febr. 25. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
könnyen emészthető bölcselkedés az egész, az emberek okosnak érzik magukat tőle.
2013. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem most éli divatját. Az ő idézeteitől csöpögnek az újságok, mindenhol azt hallani, hogy micsoda bölcseleteket ír P.C. . Igen, az emberek tényleg okosabbnak hiszik magukat tőle.

Én kíváncsiságból elkezdtem olvasni egy könyvét, de a feléig se bírtam eljutni, pdig vagy 150 oldal volt... Unalmas pöfögés az élet nagy igazságairól, amit már azelőtt és százezerszer leírtak, elmondtak. Vagy egész egyszerűen olyan mondatok, amit minden ember ki tud találni magának, semmi magas röptű igazság nincs benne.


Szóval nekem is rejtély.

2013. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem roppant érdekesen ír, mondjuk ez igaz, hogy mostanában még a csapból is ő folyik, de azért kapták fel ennyire a könyvet, mivel könnyű nyelvezetűek a könyvei, és az ember megérti, hogy mit olvas, és nem kell értelmező kéziszótárért nyúlnia. Vagyis szerintem :)
2013. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a harmadik könyvét olvasom most, mármint nekem a harmadik :) és változatlanul nem értem,hogy mit esznek rajta. jól mondták előttem: bölcselkedés. finoman szólva.
2013. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
alkimistát olvastam. több hónapig tartott pedig nincs 200 oldal. asszem ez sokat elmond:D
2013. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
alkimistát egy hét alatt olvastam ki. Szerintem jókat ír
2013. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!