Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért tetszett A szürke ötven...

Ila7 kérdése:

Miért tetszett A szürke ötven árnyalata? (aki olvasta)

Figyelt kérdés

Sokat segítenétek nekem, ha azok, akik olvasták a könyvet, és tetszett nekik, válaszolnának néhány kérdésre. Mi tetszett benne? Megváltoztatott-e valamit benned? Melyik a kedvenc részed?


Ha elárulod azt is, hogy lány vagy fiú vagy, kb. mennyi idős, mivel foglalkozol, és, hogy van-e éppen párkapcsolatod, annak is örülnék.


Nem piackutatással foglalkozom, csak nagyon kíváncsi vagyok, kiket tudott megragadni rajtam kívül ez a könyv.

Ha üzenetben válaszolsz, azt is nagyon megköszönöm.

L/45/tanító/szingli



2013. febr. 27. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem tetszett. Az nem érdekel, hogy miért nem?
2013. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elolvasva, azt tudom, mik a hibái. Épp ezért érdekel, hogy mi az, ami mégis megfogja az embereket.

Eddig sokan dicsérték, de csak olyanokat írtak, hogy tetszett, nagyon jó, izgalmas, szuper, klassz, stb.

Szeretném megérteni, mitől gondolják így, mi az amitől ilyennek látják.

2013. márc. 2. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Én imádtam. Kicsit félve kezdtem el, a moly.hu-s vélemények miatt. Az első részének kétszer neki kellett futnom, kicsit "megijedtem" C. módszereitől. De már hálás vagyok magamnak, amiért folytattam. Amint befejeztem az elsőt, kezdtem is a másodikat. Viszont a harmadikra várnom kellett a megjelenés miatt. A várakozás pillanatai kikészítettek. Ami azt illeti, ez sorozat lett a mindenem. Eljutottam arra a szintre, hogy már egyik könyv se köt le, csak ezek, és ezeket olvasom már rongyossá. És nem, nem a sok szex jelenet miatt, hanem imádom az alaptörténet. Egyszerűen a hatalmába kerített. Miután kiolvastam a Szabadság ötven árnyalatát, azóta egy könyv sem köt le, pedig olyan jobbnál jobb könyvekbe kezdtem bele, amiket a fent említett könyvek elolvasása előtt imádtam volna. Imádtam minden sorát. De ha választani kell kedvenc részt, akkor azokat a részeket választom, amik próbára tették és még erősebbé kovácsolták Christian és Ana kapcsolatát. A viták, mikor C. lezuhant Charlie Tangoval, mikor C. kibukott, mert megtudta, hogy Ana terhes, vagy mikor Ana majdnem meghalt. És persze ki ne hagyjam azt a jelenetet, mikor C. ki mondja azt a bizonyos "sz" betű szót, vagy mikor megkéri Ana kezét.

IMÁDTAM, IMÁDTAM, IMÁDTAM!! :) :)

2013. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nő vagyok, 34 éves, 6 éve házas, 2 kislányunk van. Postai alkalmazottból lettem nyomdatechnológiai operátor és a férjem a főnököm most.

És imádom a könyvet. Olyannyira, hogy most másfél hét alatt olvastam el mindármat és hogy már nincs mit olvasnom üres az életem... :) De tényleg unatkozom.

Annyira lenyűgözött, hogy mi? Ki ne vágyna ilyenre? Minden lány erről álmodik és aki nem, az hazudik.

Tetszett az incselkedés benne, a vágy, a hatás, a perverzitás, az ellenállás, a megtörés. Szerinem nagyon jól összerakott könyv, és alig várom a folytatást.

A filmtől félek kicsit, szerintem ezt nem lehet visszaadni filmben, de azért meg fogom nézni.

Szerintem minden nőnek ott kellene lenni a polcán ennek a könyvnek és a házassági tanácsadáson az első feladat lenne, hogy ezt olvassák el.

Nekem megmentette a kicsit feledésbe merült libidómat.:)

2013. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Lány/19/tanuló és párkapcsolatban :)

Én imádtam a könyvet. Egyszerűen alig bírtam letenni. Van benne valami ami megfogott. Mindig próbálkoztam olvasni valami romantikus könyvet, de azok sosem fogtam meg ennyire mint ez.

Igazából az tetszett benne, hogy nem az nyálas túl romantikus könyv.

Vad és merész.

Igazából sok benne a szex jelent, de én nem bánom szívesen olvasgatom.

Én nem tudok rosszat mondani róla. :) Végül is az ízlések és pofonok :)

2013. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

19 éves lány vagyok, tanuló, 2 éve van komoly kapcsolatom :) egyébként írással szeretnék foglalkozni a jövőben.

Minden barátnőm hatalmas lázban égett a könyv miatt, ezért úgy döntöttem én is elolvasom.

Picit megijedtem... neeee a szokásos gazdag, jóképű férfi beleszeret az ügyetlenkedő lányba és fordítva.

De elolvastam. És tetszett... az első két rész teljesen elvarázsolt. Bár nekem a szex túl sol benne, sok erről szóló részt átlapoztam, nekem a karakterek tetszettek igazán. Viszont volt ami idegesített (szentséges bas*zantyú, belső istennőm)

Volt amikor soknak éreztem a sztorit. Szerintem a sikere abban van, h aki olvassa elakarja hinni h ilyen létezhet, h él valahol egy Christian Grey. Ezért olyan üres sokaknak az élete a könyv elolvasása után...:)

Most kezdtem bele a 3. részbe mert érdekel a vége. De nem olvasom már olyan izgalommal mint az elején. Nekem már túl nyálas egy-két helyen. És nem tetszik h Christian gyakran elgyengül és csöpög a romantikázástól. Nekem ez sok.

Kíváncsi vagyok a film változatra :)

2013. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wellmann-Szőcs Orsol válasza:

Sziasztok!

Tudni kell róla, hogy amúgy nem szeretek olvasni, de ezt a trilógiát 6 nap alatt olvastam ki és azóta is bele-bele olvasok. Valahogy úgy vagyok vele, mint már valaki mondta, hogy kicsit üres az életem, amióta befejeztem.

Engem az alaptörténet fogott meg, a szenvedély, az őszintén kimondott érzelmek.

Szerintem gyönyörű a történet és izgalmas is az elejétől a végéig.

Nem hiszem, hogy volt valaki, aki az első befejeztével - a szakításos vég után - rögtön nem kezdett neki a másodiknak (ha volt rá lehetősége).

Nagyon részletesen le van írva minden, ami segít abban, hogy tényleg beleélje magát az ember, olvasás közben sokszor tényleg éreztem a gombócot a torkomban :)

Én nagyon kellemesen csalódtam, mert előítéletekkel fogtam neki.

Nagyon kíváncsi vagyok a filmre, a trailer nagyon jó szerintem.

2014. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

4-es, ki vagy te, hogy eldöntöd, hogy minden nő erre vágyik, és aki nem az hazudik? Hogy lehet ilyen hülyeséget leírni?

Még csak az kéne, hogy minden nő polcán ott legyen ez az igénytelen, minden stílust és értéket nélkülöző "könyv". Ha szar ízlésed van, felőlem azt csinálsz, amit akarsz, de ne vezessük már félre az embereket.

2015. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!