Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan blogokat amik...

Tudtok olyan blogokat amik egy tini naplójáról szólnak? Pl. Ahogy Reni is elmeséli a napjait! A Szent Johanna Gimi-hez hasonló legyen.

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Hűvösvölgyi suli(nem ismerem,csak annyit tudok,hogy hasonló)
2013. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Basszus...bocsánat,nem láttam hogy blogot akartál,azt hittem könyv:$
2013. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
21%
Hát blogot nem tudok mondani...De viszont lenne egy könyv ami talán érdekelhet! Ajánlom neked: Egy aggódó tini top secret naplója. Nagyon jó könyv és mindössze csak 255 oldalas.:)
2013. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ez talán tetszik majd neked. De blogot sajnos én sem tudok:(
2013. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2013. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A Szjg-ben igazából azt szeretem, hogy annyira egyszerű, és hogy nem kezd bele ilyen bonyolult, felesleges szálakba, hogy a szereplőknek sötét múltjuk volt stb. ráadásul ez a sok megjegyezhetetlen angol, amerikai név. feleslegesek.
2013. márc. 3. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon,de könyvet igen: Mai olvasmány, csak a mai időben, nagyon könnyű, tele képekkel, és vicces: Egy Zizi naplója
2013. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan mint egy tini naplója, sőt, egyáltalán nem hasonlít rá. Nem hasonlít a Szent Johanna Gimihez,de ha beleolvasol szerintem nem tudod abbahagyni (de ez csak lehet hogy az én véleményem.:)

[link]

2013. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az én blogom egyben a naplóm is ha érdekel nyugodtam olvass bele lehet hogy nem olyan izgi mint az szjg de bárkivel megtörténhet mert igaz történet :D ha érdekel írj priviben :)
2013. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vanika00 válasza:
Hali ez olyan nagyon jó de függő leszel :DD.: [link]
2015. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!