Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik kiadónak érdemes írni?

Melyik kiadónak érdemes írni?

Figyelt kérdés

Van jó pár könyv amelyet szívesen elolvasnék magyarul is,de nem jelentek meg.

Kinek írjak e-mail-t az ügyben,hogy netán kiadják?

Tudom,hogy ez nem megy ilyen gyorsan,csak kéne vmilyen kiindulsái alap.

Előre is köszönöm!



2013. márc. 9. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
A kiadók csak akkor fordítanak le és adnak ki könyvet, ha úgy gondolják, lesz rá kereslet, tehát megtérül a befektetett összeg, és még hasznost is hoz. Egy emberért nem fogják kiadni, mert rengeteg munka és pénz kell hozzá, de egy nagyobb számú tömeg esetén meggondolják. Szerintem maximum azt tudják megmondani, tervezik-e kiadni vagy egyáltalán nem is néztek még felé.
2013. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezt tudom,ara vagyok kíváncsi,hogy melyik kiadónak érdemes írni!Milyen e-mail címre!
2013. márc. 9. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni sem az írót nevét, sem a könyv címét, sem a történet típusát, így lehetetlen válaszolni.
2013. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre így nem lehet kapásból válaszolni, ahogy előttem is jelezték. A legtöbb kiadónak eléggé egyéni profilja van. Milyen műfajú a könyv?

Ifjúsági? Felnőtt? Sci-fi? Krimi? Fantasy? Szépirodalom? ...

2013. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mirk ***** válasza:

Inkább tanulj meg angolul és olvasd őket eredeti nyelven. Egy ember véleménye nem számít egy kiadónak. A könyvkiadó is csak egy pénzzel működő vállalkozás.

Ha lenne tízezer ember, akik biztosan megvennék a magyar kiadást, akkor esetleg elgondolkodnának rajta.

2013. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen!

Amúgy angolul már elolvastam őket,de úgy mégsem az igazi! :)

2013. márc. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!