Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Budapesten melyik könyvesboltb...

Budapesten melyik könyvesboltban lehet kapni Darren Shan könyveket?

Figyelt kérdés

és mennyiért, vagy ha internetről rendelem meg, akkor melyik oldalról, vagy valahonnan megtudnék venni olcsóbban több könyvet is? nagyon sürgős lenne, most olvastam tőle egy könyvet, a Vérfüredet, és képtelen voltam addig letenni amíg el nem olvasom. És a többi könyve is érdekelne. A válaszokat előre is köszönöm! :)

14/l


2013. márc. 9. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A Librikben lehet kapni a könyveit, Libri pedig sok helyen van, szerintem szinte minden plázában akad egy. De a kiadótól is megrendelheted, ha nem szeretnél utánajárni.
2013. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként a Vérfüred pont a gyengébb könyvei közé tartozik. Darren Shan elég sok jót írt, ha érdekel, ajánlok pár jobb könyvet tőle.
2013. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vérfüred csak egy sorozat egyik része, ha tetszett olvasd el az egész sorozatot.

[link]

Libribe megtudod venni,a gerincükön be vannak számozva a könyvek tehát elég nehéz elrontani.

2013. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!