Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elmondaná, hogy milyen...

Valaki elmondaná, hogy milyen balhé volt az Szent Johanna Gimi 8 dedikálásán?

Figyelt kérdés
Nem tudtam elmenni, csak láttam Laura twwet-jét, hogy mindent nagyon sajnál stb.. Néztem a ustream-et is, de nagyon akadozott, szinte semmit nem értettem. A facebookon és a twitteren is láttam a felháborodott kommenteket. Mi történt pontosan?

2013. márc. 10. 13:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*tweet-jét
2013. márc. 10. 13:12
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Azt mondta most Laura,hogy valakik azt terjesztették róla,hogy elment a saját dedikálásáról,meg ilyenek,de ez nem igaz! Meg valaki csúnyán beszélt az olvasókkal...egy páran rosszul is lettek,meg ilyesmi :sss de lesz dedikáló-körút *-* 12 városba megy majd :) egyébként felteszik ezt a Ustreamet,visszalehet nézni :)
2013. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké:) Nagyon köszönöm. Nem tudod, Nyíregyre jön?
2013. márc. 10. 13:36
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Asszem az olvasók nagy része ( sokan vidékiek ) nemhogy nem tudtak dedikáltatni, de még könyvet sem kaptak, mert elfogyott, akkora volt a tömeg. Mindegy, én vettem, és dedikáltattam is, mondjuk én pénteken voltam.
2013. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Szombaton voltam,a dedikálást korán lezárták,mert nagyon sokan voltak és állítólag később a könyvek is elfogytak.Mikor szóltak akkor még volt 1000db és már nem tudtak hozni (nem tudom honnan).Csak mindenki fel volt háborodva hogy kevés könyv volt és volt aki bejutott és nyolcasával vitte mikor más egyet sem kapott....
2013. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Itt egy részletes beszámoló a tegnapi dedikálásról: [link]
2013. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
1.vagyok :) Nem hiszem,hogy Nyíregyházára megy...vagyis arra nem emlékszem.Nézd meg a videót,sok minden kiderül.:)
2013. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
De, azt hiszem Nyíregyházára is mennek.
2013. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Bekövetjük egymást?^_^
2013. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
44%
DE NYÍREGYRE IS JÖN! :) TUTI! AZÉRT TUTI MERT ÉN IS NYÍREGYI VAGYOK ÉS AMIKOR MONDTA, HOGY HOVA FOG JÖNNI, AKKOR KÜLÖNÖSEN ODAFIGYELTEM! :) Úgyhogy jön ide is! :) xD :D
2013. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!