Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet elolvasni Szabó...

Hol lehet elolvasni Szabó Magda Abigél című regényének folytatását?

Figyelt kérdés
Többen is mondták már, hogy létezik a folytatás, és hogy nagyon jó, de csak neten kering. Tudja valaki, hogy hol olvashatnám el, és hogy mi a címe? Köszönöm!
2009. szept. 14. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nincsen folytatása. vagy ha van akkor azt nem szabó magda irta, hanem valaki más.
2009. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, tudom, hogy nem ő írta, de annyian dícsérték, hogy úgy gondoltam, megér egy próbát. De akkor ezek szerint nem tudsz róla bővebben. Köszönöm szépen!
2009. szept. 14. 16:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondták, én is találkoztam már vele, olvastam is. Egyébként, ha eírod a Google-be, hogy: abigél folytatás, rögtön kiadja elsőnek a linket. De itt a cím: www.visszaamatulaba.extra.hu

A sztori címe Vissza a Matulába! és valóban egész jó. Persze, nem Szabó Magda, de meglepően jó a stílus, és képszerűek a leírások. A hadifogoly tábor és a börtön annyira élethűen van leírva, hogy az már ijesztő, és a történet is nagyon pofás, kidolgozott.

Ha esetleg meg akarsz győződni a milyenségéről, megjelent a történetről egy kritika az egyik újságban. Itt a címe: [link] Ezt is a neten találtam, ugyanaz alatt a címszó alatt:)

Ha gondolod, vesd bele magad, mert egész élvezetes olvasmány, nekem tetszett.

2009. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Most látom, h nem vette be az oldal linkjét, bocsi: [link]

Még talán annyit, h amíg nem olvastad el a Vissza a Matulába!-t, addig ne kattints rá a Húsz év múlva linkjére, mert erősen rontja az olvasás élményét, ha tudod, hogya folytatódik a sztori:) Tudom, m egyik barátnőm is beleszaladt ebbe sajnos, szóval, vigyázz:)

2009. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon szépen köszönöm az infókat! Már el is olvastam belőle az első három fejezetet! Durván olvastatja magát! Köszönöm!:))
2009. szept. 15. 14:46
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
igen ezt én is olvastam! annyira jÓ. Mondjuk én a merengő-n akadtam rá,ahol az iró csak részleteket közölt a művéből,de ott is kinn a link. Azt tudtad h még ennek is van folytatása?
2009. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, láttam az oldalon, de ott még nem tartok:) Amint ezzel végzek, azonnal neki állok annak is:)) Az is ilyen jó?
2009. szept. 18. 16:26
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem a Vissza a Matulába jobban tetszett,de folytatás se rossz
2009. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azóta az oldal címe megváltozott. Az új cím: www.visszaamatulaba.uw.hu
2010. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megint nem vette be a címet, bocsánat a dupláért! Az új cím tehát: [link]
2010. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!