Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jók a Gergő könyvek? Pl. A...

Jók a Gergő könyvek? Pl. A Gergő és az álomfogók...

Figyelt kérdés
Hallottam úgy emlegetni, hogy "a magyar Harry Potter", s azt nagyon szerettem. Aki olvasta, vagy hallott róla, mondjon pár szót, kérem!
2008. jún. 9. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint nem olvastam, de egy ismerősöm (19 éves fiú-most politológiát tanul-ezt csak azért írom, h.lásd h.elég komoly srácról van szó..)szóval ő azt mondta a könyvekről h.zseniálisak!!!szerinte még jobb is mint a Harry Potter..
2008. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Még valaki? :)
2008. jún. 24. 15:26
 3/8 anonim válasza:
74%

Én olvastam az első négy részét (álomfogók, bűbájketrec, táltosviadal, álomvámpírok). Bár emlékeim már homályosak, úgy rémlik, tetszett. Szerintem nincs olyan jól megírva, mint a Harry Potter, de érdemes elolvasni... izgalmas és sokat meg lehet tudni az ősi magyar hitvilágról, mégsem magyarkodó.


Ha a HP tetszett, vágj bele, legfeljebb leteszed, de nem hiszem, hogy le fogod tenni.


Jó olvasást!

2008. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem Böszörményi Gyula a kedvenc magyar íróm, és állítom, h zsenális Gergő-könyveket írt. szerintem sokkal jobb, mint a HP, ő egy egész világot teremtett meg, méghozzá a magyar mondavilág felhasználásával. szerintem olvasd el, nagyon jó! ne ijedj meg, ha az elején döcögősen indul, egyre jobb és jobb lesz, a végén peid gazt kívánod, bár ne lenne vége :D
2008. júl. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak ismételni tudom a többieket.A Gregő könyvek zseniálisak.Én az összeset olvastam, és hatalmas élmény volt.Ne ijedj meg attól, hogy olyan vastagok, mert a végén azt fogod kérdezni:"Máris vége?"
2008. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony-bizony, zseniális könyvek. Egy teljesen más világba kalauzol el téged az író, és soha nem válik unalmassá a történet, sőt, nagyon elgondolkodtató is. Csak ajánlani tudom, szuppper! :)
2009. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Decoy ***** válasza:
100%

Én imádtam alig tudtam letenni:D

16/f

2010. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem egész más, mint a HP, de nekem sokkal jobban tetszett.
2018. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!