Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti melyik könyvet választanáto...

Ti melyik könyvet választanátok? J. K Rowling: Átmeneti üresedés vagy Cronin: A szabadulás?

Figyelt kérdés

Átmeneti üresedés:

[link]


A szabadulás:

[link]



Mindkét könyvet kinéztem magamnak, de csak egyet tudok megvenni. Az Átmeneti üresedést már régen el szeretném olvasni, viszont A szaadulás lényegesen jobb kritikákat kapott. De mint megtudtam, ez egy trilógia első része, és nagyon ritkán tudok új könyvet venni.


Akik olvasták egyiket, másikat, esetleg mindkettőt, azok tudnának segíteni, hogy melyik jobb ?

Vagy leírni, hogy az ajánló alapján melyik tetszett neked a legjobban ?


2013. márc. 12. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szabadulást venném. Olvastam, és szerintem lényegesen jobb, mint az átmeneti üresedés, bár hozzá kell tenni, hogy azért érezhetően vannak eltérések a műfajban is. :-) Nem tudom, mennyire segítettem, de szerintem Justin Croniné jobb.
2013. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a vége függő vég, vagy lezárja a történetet ( valamennyire ?)
2013. márc. 12. 17:47
 3/6 Mirk ***** válasza:

Én is olvastam a Szabadulást, jó volt, bár helyenként vontatott.

Nemrég jelent meg a folytatása angolul, azt már nem olvastam el, mert már az első pár oldalon is az apokaliptikus-horrorból áttér a szerző valami idióta, vallásos, biblia-szerű förmedvényre. Le is tettem.


Rowling művéről nem tudok véleményt alkotni.

2013. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az átmeneti üresedés borzasztó rossz, a másik csak jobb lehet szerintem, úgyhogy arra szavazok :D
2013. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyedben én inkább Rowling könyvét venném meg, de ez csak az én véleményem.
2013. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, végül A szabadulás jött velem haza.
2013. márc. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!