Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az SZJg-ben volt az a rész...

Rentai kérdése:

Az SZJg-ben volt az a rész amikor osztály kiránduláson Reniék "veszekedtek. Amikor Reni mondta, hogy neki legalább csak kitalált barátja volt (itt Cortezre utalt aki járt ugye Vikivel) Cortez miért huzta óvatos mosolyra a szaját?

Figyelt kérdés

#Szent Johanna Gimi #Viki #óvatos mosoly
2013. márc. 15. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert találó volt a beszólás. :D De ezen én is elgondolkodtam! ;)
2013. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bianka<33 ***** válasza:
97%
szerintem azért mert nem azért jött össze Vikivel mert szereti hanem mert idegesíteni/féltékennyé akarta tenni Renit
2013. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mert én sehogy sem tudtam rájönni:D
2013. márc. 16. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugye elvileg azért jött össze Vikivel, hogy Renit felidegesítse, és most jött rá, hogy ez nagyon is sikerült neki.
2013. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hányadikba van??
2013. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
8/2
2013. márc. 17. 17:45
 7/7 anonim válasza:
100%

Ezen én is mindig gondolkoztam, sokszor azt gondolom, amikor Vikivel járt csak féltékennyé akarta tenni Renit.

Ez abból is látszik, hogy amikor még Vikivel járt, Viki csimpaszkodott mindig rá, nem Cortez. Plusz nem annyira viszonozta Viki dolgait. Hááát..... nem is tudom.

2018. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!