Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King könyvet...

Melyik Stephen King könyvet érdemes elolvasnom?

Figyelt kérdés
tudom,eléggé megfognak oszlani a vélemények, de nekem most csak egyetlen egy könyv fér bele az időmbe,és kiváncsi lennék, h szerintetek melyik a legjobb
2009. szept. 15. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencek temetője
2009. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mobil..vagy a Carrie..Mindkettő nagyon jó,bár én mindegyiket imádom!
2009. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A mobil nagyon király, azt imádtam, le sem tudtam tenni. A ragyogást olvastam még, az nem tetszett. A kedvencek temetőjét filmen láttam, nagyon para volt, elolvasnám könyvben :)
2009. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár minden könyvét nem olvastam, de ami a legjobban megfogott, az "AZ" volt. Mesterien megírt, ijesztő és összességben olyan "Kinges" regény. Ezt mindenképpen olvasd el!
2009. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz választani...

A setét torony kötetek, Talizmán, Ragyogás, Borzalmak városa, A halálsoron, Tortúra ( kétszer is olvastam ), Hasznos holmik. Most a Fekete Házat olvasom.

Ha kicsit kalandosabbra vágysz, akkor a Talizmánt, ha pszichopatábra akkor a Tortúrát javasolnám.


Hozzátenném, hogy szerintem a legjobb írót választottad, ha izgalmas olvasmányban szeretnél részesülni.

2009. szept. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
72%
Halálsoron,Kujo,vagy az AZ-t ajánlanám most hirtelen.Mellesleg a film se volt semmi a Halálsoronból,nekem nagyon tetszett.
2009. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ...ha tényleg csak egy könyv fér b ele az idődbe, akkor az AZnak ne állj neki semmiképpen, mivel a két kötet együtt 1400oldalt tesz ki :).Ha a rövidebbek közül kellene ajánlanom egyet, akkor a ragyogást, vagy az állattemetőt ajánlanám. Carrie az egyik legrövidebb de King első regényei közül való, és elég kiforratlan még a stílusa, szóval ha nem ismered a munkásságát akkor nem biztos hogy tetszeni fog. Cujo is nagyon jó, és Borzalmak városa is (bár utóbbi kicsit hosszabb)
2009. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

HOLTSÁV.

Kiemelkedően jó, a kedvenc könyvem.

2009. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Halálsoron, Kujo, Titkos Ablak, Kedvencek temetője. Rettegés háza
2010. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindegyik könyvét olvastam,iszonyat nehéz erre válaszolni.Legszívesebben azt mondanám persze,hogy olvasd el mindegyiket, de mondjuk kezd a Ragyogással,aztán ha ráérzel az ízére akkor ugysem tudod abbahagyni és sorba jön a többi.
2010. ápr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!