Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyvetek (indokk...

Mi a kedvenc könyvetek (indokkal)?

Figyelt kérdés
Melyik könyv a kedvencetek, és miért? Köszi a válaszokat! :D
2013. márc. 17. 17:15
 1/6 AccountManagerkovács ***** válasza:
89%

Star Wars: Történetek a fejvadászokról

Öt kisebb történet azokról a karakterekről, akik A Birodalom visszavágban bukkantak fel: IG-88, Zuckuss és 4-LOM, Bossk, Dengar és persze Boba Fett, akit mindenki ismer.

Megismerhetjük az élettörténetüket, a gondolkodásmódjukat, a céljaikat, hogy ki miért lett fejvadász és mi motiválja őket leginkább Han Solo kézre kerítésében.


Izgalmas és szórakoztató olvasmány, akkor is, ha nem vagy Star Wars-rajongó.

2013. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sarwat Chadda- Az ördög csókja

azt hiszem ez a kedvencem de nagyon nehéz volt választani,nem, nem is ez a kedvencem de holt versenyben van egy másikkal

ezt azért szeretem mert végre nem egy boldog, ömlengős befejezésről olvashatunk, hanem egy megrázó és végtelenül szomorú(szétbőgtem rajta a fejem:c)lezárasról

másik kedvenc:Janet Evanovich- A szingli fejvadász

azért szeretem mert valóságszerű, a főszereplővel teljes egészében azonosulni tudok(olyan esetlen mint én),vicces és van benne egy szerelmi szál, pörgős, izgalmas(volt amikor tényleg féltem)szóval egyszerűen perfect:]

2013. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sven Hassel - összes regénye


Nem száraz, untató olvasmányok egy II. világháborús katonáról, hanem izgalmas, érzelmekkel teli regények. Engem azóta érdekel a történelem ezen szakasza, amióta elolvastam a könyveit. Mesterművek. Néha vicces, de ez általában csak helyzetkomikum, ugyanis az összes könyvet végigkíséri a háború nyomasztó érzése. Sírsz, nevetsz, és együtt harcolsz Svennel és a csapattal - beleéled magad, és számomra ez a legfontosabb, ha könyvet olvasok.

2013. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mariolina Venezzia-Ezer éve itt vagyok

csodálatosan megírt,letehetetlen,fantasztikus történet.

2013. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Szent Johanna gimi. Leiner Laurától. Ez egy sorozat, de van valami varázsa, amitől ha egy sort is elolvasok, már elképzelhetetlenül imádom! ,,Úgy érzem, ez a sorozat az egyszerűségével nyerte el mindazt, amit elnyert, én pedig végig tartottam magam ahhoz az elvemhez, miszerint ez csak egy sztori egy hétköznapi lányról, A FIÚRÓL (csupa nagybetűvel), a tanulásról, a barátairól, a családjáról, meg úgy általában a Szent Johanna gimiről". Írta Leiner Laura a Szent Johanna gimi 8.-as hátoldalára. Még ha nem is vagy lány, akkor is ajánlom. Van egy-két ismerősöm, aki fiú léttére szereti.:)
2013. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Douglas Adams-Galaxis útikalauz stopposoknak "trilógia".

Szórakoztató.


Mikszáth Kálmán tollából pedig szinte minden.

Indok: Humoros..

2013. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!