Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet szeretnék írni, de...

Könyvet szeretnék írni, de tartok tőle, hogy klisés lenne - és hogy mindenki a Szent Johanna Gimihez hasonlítaná?

Figyelt kérdés

Pár éve elkezdtem írni egy naplóregényt (akkor még nem ismertem a Szent Johanna Gimit), és mivel 17 vagyok, nyilván sokban hasonlít a kettő- de mégsem ugyanaz, mert nagyrészt a saját életemet vettem alapul(tudom, mit akarok 17 évesen) -külföldön élek, nemzetközi suliba járok. Plusz más a stílusom, leginkább szarkasztikusan, karikírozva szoktam írni, már több pályázatot nyertem ezzel, jelent meg írásom újságban, stb. Csak nem tudom, hogy van-e értelme egyáltalán befejezni, hiszen azóta jött a Szent Johanna Gimi és így amit én írok, koppintásnak tűnhet.

Köszi Mindenkinek aki válaszol!:)


2013. márc. 29. 11:23
 1/3 A kérdező kommentje:
És most jutott eszembe, hogy Cortez szülei diplomaták, csak úgy, mint nekem... Egyre jobb.
2013. márc. 29. 11:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd meg, ha szeretnéd, csak ne akard kiadatni. A saját szórakoztatására mindenki azt ír, amit akar. Engem nem igazán érdekelne egy diák naplóregénye, mondhatni semennyire sem, és aligha vagyok ezzel egyedül. De láthatjuk ugyebár, hogy ilyesmire is van közönség.

Ha szeretnéd, írd meg, ha közölni szeretnéd, töltsd fel egy blogra, de minek kiadni még egy ilyen tucat izét? Van már épp elég így is.

2013. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megint én. Még annyi, hogy esetleg feltölthetsz belőle egy részletet ide, ha csak próbaképpen kíváncsi vagy rá, hogy milyen lenne a fogadtatása.
2013. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!