Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Királyok Csatája. Most végezte...

Királyok Csatája. Most végeztem A tűz és jég dala második kötetével és nem egészen világos mi történt a végén Deresben. Tudnátok segíteni? Aki esetleg már a 3. részen is túl van és esetleg többet is tud a dologról spoilermentesen segítene?

Figyelt kérdés
A végén pontosan mi történt Deresben? Bűzös miért gyújtotta fel Derest? Ser Rodrik végülis meghalt? Bűzös Roose Bolton fattyaként tulajdonképpen kinek az oldalán áll? És miért támadta hátba Ser Rodrik seregét Deres előtt?

2013. márc. 29. 14:15
 1/2 anonim válasza:

Ha jól tudom Bűzös is meghalt mert megpróbálta Ramsay-nek(Bolton fattya) álcázni magát. Ser Rodrik meghal. Ha jól tudom lefejezik... mind1 :) Ramsay gyújtotte fel Derest...hogy miért? Nem akarok spoilerezni...hmm...talán, hogy egy hazugságot terjesszen el, mely őt (és a Bolton házat) "fényezi" és jó fiúnak mutatja be, a szegény Theon-t pedig egy álnok, őrült és kegyetlen embernek.

Na jó, ez így hosszó, és nem nem egészen értelmes.

Amit szerintem elárulhatok, de SPOILER: a Boltonok le akarják taszítani a Starkokat. Ennek a sikere elkezdődött mikor Theon elfoglalta Derest és "megölte" az örökösöket. Ezt szépen használja ki Ramsay.

Spoiler: Hadba vonul Theon ellen és "megmenti Derest".


Ennél többet, nem akarok spoilerezni és még jobban összekutyulni. Esetleg kérdezz csak egy kérdést, és majd úgy magyarázom el. (szebben :))

2013. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) valamennyire kezdem érteni, de mos már nyugodtan mert az elmúlt hetekben sokat haladtam a könyvekkel már a negyediknél vagyok :D szóval nyugodtan fejtsd ki ahogy jónak látod, mert ez a rész nem teljesen világos :D szerintem a 2.könyvben pár rész kiesett vagy figyelmen kívül hagytam vagy nem figyeltem annyira oda rá ezért nem értettem a végét...
2013. máj. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!