Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olasz vagy kínai főhős?

Olasz vagy kínai főhős?

Figyelt kérdés

Van egy regényötletem, és a sztori ennél a kérdésnél kétfelé szakad. Nagyjából megvannak a közös pontok, de fontos hogy olasz vagy kínai legyen a drága hősöm, főleg a kezdésnél. Nem változtatna sokat, csak pár helyszínt, ilyesmit. De én igazán nem tudok dönteni.

Szóval, mindentől függetlenül melyik hat szimpatikusabbnak? :D


2013. ápr. 2. 15:35
 1/4 Mirk ***** válasza:

Egyik sem hat szimpatikusabbnak a másiknál, de a helyedben az olaszt választanám, mivel sokkal ismertebb és hasonló az olasz kultúra a miénkhez, mint a kínai. A kínait nem tudnád hitelesen megformálni.

Ellenben a kínai sokkal eredetibb lenne. :)

2013. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2013. ápr. 2. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is az olaszt mondanám, mert a kínaiaknak van pár fura szokásuk, amit nem mindenki ismer! :)
2013. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről olaszról írnék, mert a kínai kultúrát nem ismerem annyira, könnyebb hibákat elkövetni egy kínai főhős esetében. Persze írhatsz kínairól is, csak akkor alaposan olvass utána.
2013. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!