Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Darren Shan Larten Crepsley...

Darren Shan Larten Crepsley 2. rész elkezdtem lefordítani de hova tegyem fel hogy mindenki számára elérhető legyen?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve várok hogy a Móra kiadó kiadja. Még az első résznél sem tartanak, így úgy döntöttem lefordítom,de hova tegyem fel, ahol mások is megtalálják?
2013. ápr. 2. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Küld el nekem!:D

Az első rész fenn van az egyik DS-os oldalon, elég jól kialakított oldal, biztos megtalálod a Google-lel, mert sokan látogatják.

2013. ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak a 4. fejezetnél tartok:) Tegnap kezdtem, így szerintem jövő hét végére befejezem, bár nem lesz egy nagy durranás, én örültem volna ha legalább így megtalálom:D
2013. ápr. 3. 16:49
 3/4 anonim válasza:
Saját blogba? Létrehozol egyet, belinkeled ide, és esetleg oda majd a többi kötet fordítását is felrakhatod. De ha valahogy eljuttatod nekünk a fordítást, vámpíristenként foglak tisztelni! :)
2013. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Na felteszem fejezetenként, kérnék szépen véleményt, hogy min kellene javítani. köszi:)

2013. ápr. 4. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!