Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Duncan Shelley neve mond...

Duncan Shelley neve mond valakinek valamit? Mi a véleményetek az íróról? Mit olvastatok tőle?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 20:00
 1/4 anonim válasza:

Nekem mond, igen. Az összes könyvét olvastam. Az elme gyilkosai trilógia és a Félelem íze nagyon ott van a szeren! :)) Én csak javasolni tudom, hogy olvasd el valamelyiket.


Durva, de nekem Stephen King és Robin Cook mellett, az egyik kedvenc íróm.


Egészen érdekes üzenetei vannak a regényeinek.

2013. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is olvastam már ezeket a műveit, nagyon jó író szerintem. Csak kíváncsi voltam mennyien ismerik, mert néhány éve én is csak véletlenül akadtam rá Az elme gyilkosaira. Az a baj,h kevesen tudnak róla, mert neten terjeszti a könyveit. De most kiadták néhány könyvét Angliában is, remélem sikere lesz.
2013. júl. 4. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Most olvasom az elme gyilkosai trilógiát, nagyon érdekes és elgondolkoztató könyv.
2014. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nő az író?
2018. febr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!