Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves kortól ajánlanátok...

Hány éves kortól ajánlanátok a Trónok harca című könyvet?

Figyelt kérdés

Gondoltam, elkezdem majd nézni a sorozatot, mert jókat hallottam róla, de először szeretném kiolvasni a könyvet. Bár nem tudom, nekem való-e a könyv. Ti hány éves kortól ajánlanátok?

14/L


2013. ápr. 3. 20:28
 1/9 loupsolitaire ***** válasza:
100%
Hát, erőszak van benne bőven, szexuális tartalom szintúgy. Szívem szerint 18-at mondanék, de mivel tisztában vagyok a fiatalság mai hozzáállásával, legyen 16+.
2013. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ne is kezdjem el olvasni?
2013. ápr. 3. 21:01
 3/9 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Tartom a (16+)-os véleményemet, de ez egyszerűen annyira jó sorozat, hogy nincs szívem azt mondani: ne olvasd el.

Tudod mit? Ne várj vele, ugorj fejest Westeros történéseibe, aztán majd eldöntöd, való-e neked az ilyen.

2013. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszodat. :) Elkezdem olvasni, aztán legfeljebb, ha nem tetszik, majd abbahagyom.
2013. ápr. 3. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd nyugodtan. A legtöbb főszereplő egyébként is fiatalabb, mint te. :D Vagy veled egy korú.
2013. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is annyi vagyok mint te,és pont most olvasom :) Vágj bele, hidd el nem bánod meg.
2013. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

18. Eléggé ,,felnőtt" fantasy.

De mivel már én is elég jól fel voltam világosítva annyi idősen mint most te csak nem fog lelki sebeket okozni :) Kezd el ha túl brutális max lerakod és ha akarod újrakezded valamikor :)

Viszont arra felkészítelek, hogy ha a könyvet előbb olvasod mint a sorozatot megnéznéd, csalódni fogsz a sorozatban. Én az első évadot úgy néztem meg, hogy csak hallomásból ismertem a könyvet, és olyan jó volt a sorozat, hogy nekiláttam olvasni. Sajnos viszont se a 2. évadot se a mostani 3.-at nem élveztem igazán. Persze a könyvek NAGY terjedelmű tartalmát figyelembe véve. Tudva a háttér infokat elkenődik az ember szája ha egy istenien megkomponált jelenetet lerövidítenek, mert csak 10 részes egy évad :S

2013. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, kezdd el nyugodtan, fantasztikus könyvek! Én veled egy idős vagyok, és egy éve kezdtem, most olvasom az ötödik könyvet. :D
2013. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azokkal, amiket előttem mondtak... Szerintem nyugodtan kezdd el olvasni, és ahogy te is mondtad, majd leteszed. Jó szórakozást... :D
2013. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!