Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi hányadik...

A Szent Johanna Gimi hányadik részében van? ( a tőbbi lent! )

Figyelt kérdés
Nos! Hallottam az egyik bnőmtől, hogy azt mondja másnak : Cortez dobja Renit mert ricsivel félre lépett! Igaz ez ? Ha igen lécci írjátok meg, vagy akár a könyvből is idézhetnétek :) Előre is köszi ! Ám azok a válaszok hogy, olvasd el meg stb. ! kerüljenek :) köszike :)))

2013. ápr. 4. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerinted Reni tenne ilyet Cortezzel vagy Virággal???

Vagy Ricsi???


Meg egyébként is! Ricsi meg Reni jóban vannak, de tuti, de nem úgy!

Meg amúgy sem bántanák meg Cortezt és Virágot!


Gondolj csak bele!


Ricsinek Cortez a legjobb barátja, Reninek meg Virág és pont velük tennék meg ezt?!

2013. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ilyen hülyeséget honnan szedett???? úristen-.-" mond meg neki h először olvassa el még1x majd még1x majd még1x az egész sorozatot utána pletykálkodjon... egyáltalán olvasta???
2013. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mondd meg annak a barátnődnek, hogy ne terjesszen hülyeséget!


Úristen, ilyet még nem hallottam!


Hogy találhatta ki, hogy pont Reni és Ricsi bántanák meg Virágot és Cortezt!


Pffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!

2013. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát amúgy szerintem nem csak a "barátnőd", de TE is hülye vagy, ha ilyeneket elhiszel....
2013. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez nagyon nagy hülyeség mert Reni ilyet nem csinálna! Reni és Cortez soha nem szakítanak.(Legalábbis a könyv végéig):)
2014. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!