Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit csináljak az SZJG hiányommal?

Mit csináljak az SZJG hiányommal?

Figyelt kérdés
Kiolvastam, és olyan rossz, hogy vége.. Mit tegyek?

2013. ápr. 6. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Olvasd el újra. :) Én is ezt csinálom. xd
2013. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
oki ;)
2013. ápr. 6. 18:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvass mást :) Én is kiolvastam és nekem is hiányzik de rengeteg a jó könyv
2013. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 rajcziz ***** válasza:
21%
Olvass valami igényesebb könyvet, és majd rájössz, hogy bizony ez a sorozat nem az irodalom csúcsa.
2013. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Polipop válasza:
34%
Háát, ha ezt a 9 könyvet olvastad életedben, akkor gáz van. Ha nem, akkor ez csak egy könyvsorozat. Van még tucatnyi jó könyv.
2013. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvass Anna és a francia csókot. :)


Nekem is az SZJG utánra ajánlották és bejött! Nagyon szupi könyv! :D

2013. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Olvass mást!

Ha még nem olvastad a Harry Potter-t ajálom! Nagyon jó könyv. :D

2013. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
:) együtt érzek veled kedves kérdező :) én most szünetet tartok az SzJG-ből, most más könyveket olvasok, bár hozzáteszem én 4szer olvastam el az összes részt, így most más könyveket olvasok és majd nyáron <3 újra újra és újra<3
2013. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is így voltam ezzel... a barátnőm említette h naon jó vörös pöttyös könyvet olvasott... én is elkezdtem őket olvasni... irtózatosan jók... ajánlom ;)
2013. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Jajj, nekem is így van. (Lesz, mivel még nincs meg a 8. rész, de egyszerűen nem tudok mást olvasni) Sajnos, ha mást olvasok, azt elunom, mert nem olyan mint a szjg. Egyszerűen, mindig azt akarom olvasni, és minden más könyv eltörpül mellette. De ajánlom, olvasd el újra és újra, mert én még mindig röhögök minden poénon, pedig ezerszer olvastam már, és mindig meglep minden fordulat, pedig már kívülről fújom a könyvet. Amúgy szerintem olvasd el azokat a könyveket amiket Reni említ, mert megéri. Ja, és a Harry Pottert. Én olvastam, és vetekedik a szj-vel, de azért nem győzi le. (Szerintem) :D
2013. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!