Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent johanna gimi! Letudnátok...

Vik25 kérdése:

Szent johanna gimi! Letudnátok nekem írni azt a részt amikor Cortez werkfilmje van?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

(5. rész Október 12 :) )

Tessék:


Összefontam magam előtt a karom, és miközben becsukódott az ajtó, Tölgyessy betette a lemezt.

Lélekben felkészültem, hogy most három percben nézhetem Cortez fényképeit. Millió haver, még

több barátnő, gondolom, valami Ramones-szám, csoportképek, deszkás versenyek, zenekari

próbák… A torkomban dobogott a szívem, és azon görcsöltem, hogy legyen már vége, pedig még el

sem kezdődött. Aztán a felvétel elindult, nekem meg összeszaladt a szemöldököm. A zeneválasztás

nem az volt, amire számítottam, se punk, se ska, de még csak nem is pörgős. Gary Jules Mad World

című dala indult el, és az első képen Cortez látszott, nagyon régen. A felvétel Amerikában készült,

ebben biztos voltam. Fura volt látni gyerekként, úgyhogy kissé elmosolyodtam, és próbáltam

elvonatkoztatni a szomorú zenétől. De nem tudtam. A fotó eltűnt, és innentől kezdve egy fotón sem

szerepelt Cortez. A váltakozó képek sokkoltak, és azon kaptam magam, hogy nem tudom levenni a

szemem a tévéről. Egymás után városok villantak be, New York és talán Los Angeles, aztán

Budapest, majd megint valami hely Kaliforniában. Az itthoni házuk, ahol a nagyszüleivel él, majd a

kinti, ahol a szülei laknak. A következő kép reptéri érkezés/indulás tábla. Aztán a repülő ablakából

készült felvétel, amin csak a fehér felhőtakaró látszik. Majd a felbontott reptéri kaja. Egy autópálya a

szélvédőn keresztül. Aztán ismét Budapest, a ferihegyi út. Aztán nyeltem egy nagyot, mert amikor a

dal a „happy birthday” részhez ért, egy print screen-nel lementett kép villant be, a skype-ról. A szülei

a kis képernyő ablakában látszottak. Ezt a fotót a Szent Johanna épülete váltotta, majd következett

néhány felvétel, szintén utazásról. Konkrétan fojtogatott a videó hangulata, aztán csak bámultam az

utolsó képkockát. Cortez Facebook-profilja volt. A kép mentésekor a falán pár másodperce

posztoltak, 14 üzenete jött és 21 barát felkérése. Aztán mindez elsötétült, véget ért a szám.

Mindannyian némán néztük a tévét, pedig már nem ment semmi.

2013. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. ápr. 9. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez meg mi?? (Nem fikázom a választ hanem nem értem lécci mondjátok el az egész werkfilm történetét: miért nézték?, mikor?, ki?, mi ez az egész?) Még nem olvastam az 5. részt 3-nál tartok :(((! Lécci valaki mondja el miről van szó!
2013. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez egy média ismeret feladat majd meglátod:)
2013. ápr. 14. 17:51
 5/6 anonim válasza:
Ezt az 5. Reszt hogy tudtad ide masolni?megvan online?
2013. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézte a könyvet, és úgy másolta be...
2013. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!