Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az SzJG,4. -ben, Virág szülina...

Az SzJG,4. -ben, Virág szülinapján Dorián, hogy érti, hogy rágózik, majd szól ha kiköpi, mert Virág úgyis szereti a megunt dolgait? Milyen megunt dolgok?

Figyelt kérdés
Hogyan értette? Ez a mengunt dolog... Virág milyen megunt dolgait szerette?

2013. ápr. 11. 16:16
 1/5 SZJGRR ***** válasza:
100%
Azt hiszem azt Ricsinek mondta,hogy Ricsi szereti Dorián megunt dolgait,és ezt Virágra mondta.
2013. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
97%
Mivel Dorián járt előtte Virággal és ő megunt vagy valamiilyesmi ezèrt érdezi Ricsitől h kell e neki a rágója.
2013. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt Ricsinek mondja mert ő a Virággal jár és pont a Dorián után mert hogy Virágot megunta és Ricsi meg nem érted :DD
2013. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaaaaa...azt hittem, hogy Virágnak mondja :D Köszii :)
2013. ápr. 12. 16:45
 5/5 Luckof ***** válasza:
100%

Ezt úgy hogy ott egy rágó,amit már használt.Odaadná Ricsinek,mert úgy is szereti a megunt dolgait.Ezt Virágra értette,mert Dorián előbb járt Virággal mint Ricsi,de ugye szakítottak,aztán Ricsi és Virág összejött,tehát Virág Dorián "megunt" dolga lett.

Én sem értettem az elején,hogy virágnak milyen megunt dolga,de aztán elolvastam újra és ott volt valami ilyesmi,hogy fordult Ricsihez...

2013. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!